identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

MESRAMI TRADING SRL

CAEN 7490 — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
CUI 34312899J51/141/2015Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
24mii lei
▲ 10,8% vs. 2020
Profit net · 2021
16mii lei
▲ 19,5% vs. 2020
Salariați
1
Contracte publice
12
SEAP · activ 2021
În anul 2021, MESRAMI TRADING SRL a raportat o cifră de afaceri de 23.540 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 10,8%. Rezultatul net a fost un profit de 16.233 lei. Datoriile totale au crescut cu 18,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34312899
Nr. Reg. Comerțului
J51/141/2015 · EUID ROONRC.J51/141/2015
Cod CAEN
7490 — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7491, 7499, 8009. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-04-01 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2021)
23.540 lei
▲ 10,8%
Profit net
16.233 lei
▲ 19,5%
Datorii
2.475 lei
▲ 18,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 56.320 lei2020: 21.250 lei2021: 23.540 lei24 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: 41.273 lei2020: 13.581 lei2021: 16.233 lei16 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 02020: 02021: 1120192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
69,0%
Creștere CA an/an
+10,8%
CA / salariat
23.540 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,2%
Creștere medie anuală (2015–2021)
-12,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202123.540 lei16.233 lei2.475 lei18.998 lei16.523 lei1
202021.250 lei13.581 lei2.084 lei63.249 lei61.165 lei0
201956.320 lei41.273 lei1.648 lei49.232 lei47.584 lei0
🔒 Încă 4 ani de istoric (2015–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Contracte publice (SEAP)

12

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
900 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
11
Valoare totală
8.800 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · Călărași

AS
ANIMAL SCIENCE S.R.L.
CUI 46418509 · Mun. Călăraşi
EW
EXPERT WORK CONSULTING S.R.L.
CUI 43081327 · Mun. Călăraşi
CC
CONSULTING COM CĂLĂRAŞI S.R.L.
CUI 42546548 · Mun. Călăraşi
HC
HASAW CONSULTING S.R.L.
CUI 41600401 · Mun. Călăraşi
FP
FIRE PROIECT PREVENT S.R.L.
CUI 41403396 · Mun. Călăraşi
EC
EVAL CRISLIA RISK S.R.L.
CUI 38612538 · Mun. Călăraşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MESRAMI TRADING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →