identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

STOR FENSTER PRODUCTION S.R.L.

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 34314334J2018003694401Plătitor TVA din 2015Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,52mil lei
▼ 2,8% vs. 2024
Profit net · 2025
212mii lei
▼ 28,2% vs. 2024
Salariați
16
▲ 60,0% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, STOR FENSTER PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.517.589 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,8%. Rezultatul net a fost un profit de 211.578 lei. Datoriile totale au crescut cu 113,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 16.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34314334
Nr. Reg. Comerțului
J2018003694401 · EUID ROONRC.J2018003694401
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-04-01 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS NORDULUI, NR.96G, CAMERA 3, ET.3, AP.9
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.517.589 lei
▼ 2,8%
Profit net
211.578 lei
▼ 28,2%
Datorii
2.211.098 lei
▲ 113,0%
Salariați
16
▲ +6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.025.404 lei2024: 4.646.818 lei2025: 4.517.589 lei4,52 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 544.752 lei2024: 294.486 lei2025: 211.578 lei212 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 102025: 161620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,7%
Creștere CA an/an
-2,8%
CA / salariat
282.349 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+21,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.517.589 lei211.578 lei2.211.098 lei4.092.450 lei1.896.426 lei16
20244.646.818 lei294.486 lei1.038.009 lei2.949.316 lei1.907.070 lei10
20234.025.404 lei544.752 lei650.691 lei2.581.014 lei2.070.584 lei12
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MAT CON SRL5585836radiată
REVISO-TEH SRL15103160radiată
VILCONST SRL18969049radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Municipiul București

TA
THERMO AMBIENT HVAC S.R.L.
CUI 55419783 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SC
SMART CLIMA ENERGY S.R.L.
CUI 55194150 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TE
TECH ENERGY INSTAL S.R.L.
CUI 54817349 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GC
GREEN CLIMA PLUS S.R.L.
CUI 54630102 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DB
D&R BUILDART S.R.L.
CUI 54433984 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TE
TOTAL EXECUTIE S.R.L.
CUI 54429835 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

15

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 15 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STOR FENSTER PRODUCTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →