identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

UP SERVICE INVEST SRL

CAEN 8210 — Activități de secretariat și servicii suport
CUI 34315631J2015000766359Plătitor TVA din 2018RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,73mil lei
▼ 30,0% vs. 2024
Profit net · 2025
455mii lei
▼ 9,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, UP SERVICE INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.730.305 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 30,0%. Rezultatul net a fost un profit de 454.955 lei. Datoriile totale au crescut cu 19,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34315631
Nr. Reg. Comerțului
J2015000766359 · EUID ROONRC.J2015000766359
Cod CAEN
8210 — Activități de secretariat și servicii suport
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-04-01 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. EUGENIU DE SAVOYA, NR.13, ET.2, AP.12 · 2 firme aici
Cod poștal
300079
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.730.305 lei
▼ 30,0%
Profit net
454.955 lei
▼ 9,7%
Datorii
993.643 lei
▲ 19,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.272.742 lei2024: 2.472.254 lei2025: 1.730.305 lei1,73 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 822.664 lei2024: 504.025 lei2025: 454.955 lei455 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
26,3%
Creștere CA an/an
-30,0%
CA / salariat
1.730.305 lei
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
25,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+82,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.730.305 lei454.955 lei993.643 lei2.773.782 lei1.780.139 lei1
20242.472.254 lei504.025 lei832.242 lei2.624.926 lei1.792.684 lei1
20232.272.742 lei822.664 lei1.155.755 lei2.875.344 lei1.719.589 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ID
INTERCONSULTING DESPAGUBIRI S.R.L.
CUI 42935650 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MONTEFALCO - STARS SRL29642971în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de secretariat și servicii suport · Timiș

DP
DELTA PRIME NETWORK S.R.L.
CUI 54768378 · Mun. Timişoara
NS
NOVATRANS SYSTEMS S.R.L.
CUI 54759027 · Mun. Timişoara
SS
SOFIRA SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54682870 · Mun. Timişoara
PT
PACK TURBO SHIP S.R.L.
CUI 54367309 · Mun. Timişoara
JD
JOYRIDE DELIVERY S.R.L.
CUI 54089857 · Mun. Timişoara
RF
RECREO FUNLINE S.R.L.
CUI 54076547 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-20Cod CAEN66218210
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
UP SERVICE INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →