identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

POINTLET RESEARCH SRL

CAEN 6220 — Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
CUI 34341088J2020000096407Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,97mil lei
▲ 23,2% vs. 2024
Profit net · 2025
12mii lei
▲ 36,8% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, POINTLET RESEARCH SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.974.845 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 23,2%. Rezultatul net a fost un profit de 11.550 lei. Datoriile totale au scăzut cu 19,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34341088
Nr. Reg. Comerțului
J2020000096407 · EUID ROONRC.J2020000096407
Cod CAEN
6220 — Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-04-07 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CRIȘANA, NR.9, ET.1
Cod poștal
10827
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.974.845 lei
▲ 23,2%
Profit net
11.550 lei
▲ 36,8%
Datorii
995.140 lei
▼ 19,7%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.781.142 lei2024: 2.413.958 lei2025: 2.974.845 lei2,97 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 687.481 lei2024: 8.443 lei2025: 11.550 lei12 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
+23,2%
CA / salariat
1.487.423 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+96,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.974.845 lei11.550 lei995.140 lei1.952.960 lei957.820 lei2
20242.413.958 lei8.443 lei1.238.809 lei2.185.079 lei946.270 lei1
20232.781.142 lei687.481 lei1.746.532 lei2.684.359 lei937.827 lei2
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
GREEN LIGHT GRUP SRL16721100în funcțiune
PANDAS S.R.L.41928396în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · Municipiul București

AA
ANTOMA ADVISORY S.R.L.
CUI 55525407 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SP
STERLING PERFORMANCE GROUP S.R.L.
CUI 55525369 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TT
TOPCHII TECH S.R.L.
CUI 55487028 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BS
BREACHFENSE S.R.L.
CUI 55464121 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LC
LOGIX CONSULTANCY S.R.L.
CUI 55448088 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DS
DITZEE S.R.L.
CUI 55435118 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-04AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CAMELIEI, NR.28, CAM. 2, ET.3MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CRIȘANA, NR.9, ET.1
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
POINTLET RESEARCH SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →