identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

MAXIM MONTAJ SRL

CAEN 4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
CUI 34345420J2015000556053Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
862mii lei
▲ 11,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−37mii lei
▼ 155,3% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, MAXIM MONTAJ SRL a raportat o cifră de afaceri de 862.164 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 36.922 lei. Datoriile totale au crescut cu 21,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (306.727 lei) depășesc activele totale (270.045 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-36.682 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-36.922 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34345420
Nr. Reg. Comerțului
J2015000556053 · EUID ROONRC.J2015000556053
Cod CAEN
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-04-07 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
862.164 lei
▲ 11,1%
Profit net
-36.922 lei
▼ 155,3%
Datorii
306.727 lei
▲ 21,8%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 906.971 lei2024: 776.220 lei2025: 862.164 lei862 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 105.975 lei2024: 66.796 lei2025: -36.922 lei−37 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-4,3%
Creștere CA an/an
+11,1%
CA / salariat
287.388 lei
Datorii / active
114%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+11,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025862.164 lei-36.922 lei306.727 lei270.045 lei-36.682 lei3
2024776.220 lei66.796 lei251.806 lei318.842 lei67.036 lei3
2023906.971 lei105.975 lei25.765 lei475.481 lei449.716 lei3
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-06-182634/111/2025Curtea De Apel Oradeaanulare act administrativ declarare inactivitate societateRecursRecurent
2025-08-042634/111/2025Tribunalul Bihoranulare act administrativ Declaratie de declarare inactivitateFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
IUMA SERVICE DEMOLĂRI S.R.L.32924379radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de demolare a construcțiilor · Bihor

GC
GALUCOR CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51906484 · Sat Sânlazar Com. Chişlaz
PB
PETER BAU CONCEPT S.R.L.
CUI 50798392 · Mun. Oradea
BP
BATIMENT PROTECT S.R.L.
CUI 46636848 · Mun. Oradea
VA
VASIFLORI ARTCONSTRUCT S.R.L.
CUI 43093283 · Sat Duşeşti Com. Ceica
EM
ERRA MGC CONSTRUCT S.R.L.
CUI 42825046 · Mun. Oradea
DR
DEMOLĂRI REPARAŢII CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI 42697826 · Mun. Oradea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAXIM MONTAJ SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →