identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

FORTY MANAGEMENT&INVESTMENTS SRL

CAEN 9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
CUI 34395487J2015004764407Plătitor TVA din 2015RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,86mil lei
▼ 56,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−1,43mil lei
▼ 129,7% vs. 2024
Salariați
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, FORTY MANAGEMENT&INVESTMENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.859.626 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 56,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.425.993 lei. Datoriile totale au scăzut cu 16,4% față de anul anterior.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.425.993 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34395487
Nr. Reg. Comerțului
J2015004764407 · EUID ROONRC.J2015004764407
Cod CAEN
9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-04-21 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR VIITORULUI, NR.136, FORTY BUILDING, ET.2
Cod poștal
20617
Contact declarat
48 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.859.626 lei
▼ 56,5%
Profit net
-1.425.993 lei
▼ 129,7%
Datorii
20.927.509 lei
▼ 16,4%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.687.185 lei2024: 4.279.252 lei2025: 1.859.626 lei1,86 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -77.008 lei2024: -620.687 lei2025: -1.425.993 lei−1,43 mil20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-76,7%
Creștere CA an/an
-56,5%
Datorii / active
79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-31,3%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+48,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.859.626 lei-1.425.993 lei20.927.509 lei26.628.745 lei4.550.086 lei
20244.279.252 lei-620.687 lei25.046.819 lei31.069.118 lei6.027.301 lei3
20232.687.185 lei-77.008 lei14.950.106 lei27.154.191 lei12.196.231 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate

FirmăCUIStare
CENTRAL DISTRICT 4 ELEMENTE S.R.L.21526408în funcțiune
COUTURE PROPERTIES SRL32208604în funcțiune
FLAT RENT INVEST S.R.L.42565043în funcțiune
FLAT RENT PROPERTIES S.R.L.42563468în funcțiune
LAGOON PARK BUCHAREST S.R.L.36680404în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități recreative și distractive n.c.a. · Municipiul București

ML
MONTESSORI LAND EDUCATION S.R.L.
CUI 55523163 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AC
ART CULTURE LOUNGE S.R.L.
CUI 55452410 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MP
MAX PLAYTIME S.R.L.
CUI 55393870 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DA
DAY ART HERITAGE S.R.L.
CUI 55381654 · Sector 2 Mun. Bucureşti
NE
NOAH EVENTS MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55171180 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BC
BUCHAREST CONCIERGE TOURS S.R.L.
CUI 55156237 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FORTY MANAGEMENT&INVESTMENTS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →