identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

LABORATOARELE RGM SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 34450573J40/5278/2015Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
6,36mil lei
▼ 4,5% vs. 2019
Profit net · 2020
−743mii lei
▼ 180,4% vs. 2019
Salariați
42
▲ 2,4% vs. 2019
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2020, LABORATOARELE RGM SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.359.229 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 742.637 lei. Datoriile totale au crescut cu 58,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 42.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2020 (-742.637 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34450573
Nr. Reg. Comerțului
J40/5278/2015 · EUID ROONRC.J40/5278/2015
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-05-05 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, B-DUL TUDOR VLADIMIRESCU, NR.45, BIROUL NR. 5, ET.4
Cod poștal
50881
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2020)
6.359.229 lei
▼ 4,5%
Profit net
-742.637 lei
▼ 180,4%
Datorii
1.216.247 lei
▲ 58,6%
Salariați
42
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 5.611.809 lei2019: 6.656.986 lei2020: 6.359.229 lei6,36 mil20182020
Evoluția profitului net
2018: 552.413 lei2019: 923.339 lei2020: -742.637 lei−743 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 422019: 412020: 424220182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
-11,7%
Creștere CA an/an
-4,5%
CA / salariat
151.410 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-54,0%
Creștere medie anuală (2016–2020)
-0,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20206.359.229 lei-742.637 lei1.216.247 lei2.590.355 lei1.375.125 lei42
20196.656.986 lei923.339 lei766.904 lei2.880.674 lei2.117.763 lei41
20185.611.809 lei552.413 lei1.243.452 lei2.434.957 lei1.194.424 lei42
🔒 Încă 3 ani de istoric (2015–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MEDSENSE SERVICII MEDICALE SRL14736440în dizolvare
SYNLAB.VET SRL33026228radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

OV
ORIGO VITA S.R.L.
CUI 55427433 · Sector 5 Mun. Bucureşti
PO
PERFECT ONE MEDICA S.R.L.
CUI 54907328 · Sector 5 Mun. Bucureşti
MR
M.ROZNOVANU MEDICAL S.R.L.
CUI 54893915 · Sector 5 Mun. Bucureşti
VB
VISUS BY DR. PALII OLENA S.R.L.
CUI 54849944 · Sector 5 Mun. Bucureşti
I2
IS 2000 S.R.L.
CUI 54461534 · Sector 5 Mun. Bucureşti
CS
CARDIOANAMARIA S.R.L.
CUI 54449417 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-02-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LABORATOARELE RGM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →