identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

GAV MARKETING SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 4664 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
CUI 34450719J2015000687058Plătitor TVA din 2015TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
994mii lei
▲ 18,6% vs. 2024
Profit net · 2025
110mii lei
▲ 1.506,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, GAV MARKETING SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 993.948 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 18,6%. Rezultatul net a fost un profit de 109.642 lei. Datoriile totale au crescut cu 42,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34450719
Nr. Reg. Comerțului
J2015000687058 · EUID ROONRC.J2015000687058
Cod CAEN
4664 — Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-05-05 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Sat Sânmartin Com. Sânmartin
Adresă
JUD. BIHOR, SAT SÂNMARTIN COM. SÂNMARTIN, STR. IOSIF VULCAN, NR.3
Cod poștal
417495
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
993.948 lei
▲ 18,6%
Profit net
109.642 lei
▲ 1.506,7%
Datorii
656.536 lei
▲ 42,9%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 736.608 lei2024: 838.000 lei2025: 993.948 lei994 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 13.764 lei2024: 6.824 lei2025: 109.642 lei110 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,0%
Creștere CA an/an
+18,6%
CA / salariat
496.974 lei
Datorii / active
95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
299,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+28,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025993.948 lei109.642 lei656.536 lei693.132 lei36.596 lei2
2024838.000 lei6.824 lei459.433 lei386.387 lei-73.046 lei2
2023736.608 lei13.764 lei354.944 lei275.074 lei-79.870 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
193 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
LAUCO SRL21592444în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat · Bihor

RT
RELO TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI 54725377 · Sat Sânmartin Com. Sânmartin
PF
PRECISION FIRST S.R.L.
CUI 55126376 · Sat Pociovelişte Com. Curăţele
BH
BIG HYDRAULIC CENTER S.R.L.
CUI 54215572 · Mun. Oradea
KN
K2 NOVA S.R.L.
CUI 51450344 · Mun. Oradea
KI
KISKUN INTERNATIONAL BUSINESS S.R.L.
CUI 51344173 · Mun. Oradea
SS
SMART SENZOR S.R.L.
CUI 51252304 · Mun. Oradea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GAV MARKETING SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →