identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

MONTROOF S.R.L.

CAEN 4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CUI 34481693J29/658/2015Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
384mii lei
▲ 5,5% vs. 2021
Profit net · 2022
59mii lei
▲ 8,1% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2022, MONTROOF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 383.691 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 5,5%. Rezultatul net a fost un profit de 58.798 lei. Datoriile totale au scăzut cu 28,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34481693
Nr. Reg. Comerțului
J29/658/2015 · EUID ROONRC.J29/658/2015
Cod CAEN
4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-05-11 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Ploieşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VĂLENI, NR.67, ET.PARTER · 3 firme aici
Cod poștal
100125

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2022)
383.691 lei
▲ 5,5%
Profit net
58.798 lei
▲ 8,1%
Datorii
221.986 lei
▼ 28,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 474.156 lei2021: 363.565 lei2022: 383.691 lei384 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 42.251 lei2021: 54.397 lei2022: 58.798 lei59 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 32021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
15,3%
Creștere CA an/an
+5,5%
CA / salariat
383.691 lei
Datorii / active
95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
495,9%
Creștere medie anuală (2016–2022)
-8,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022383.691 lei58.798 lei221.986 lei233.843 lei11.857 lei1
2021363.565 lei54.397 lei308.589 lei261.732 lei-46.857 lei1
2020474.156 lei42.251 lei267.416 lei166.162 lei-101.254 lei3
🔒 Încă 5 ani de istoric (2015–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SR
SAAR ROOFLINE S.R.L.
CUI 52389483 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
SL
SERVICE LAPTOP GIANI S.R.L.
CUI 43422556 · Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · Prahova

SS
SAAR SUNROOF S.R.L.
CUI 46401590 · Mun. Ploieşti
MR
MARION ROOF PREST S.R.L.
CUI 45174260 · Mun. Ploieşti
FI
FIBREPRO INVEST S.R.L.
CUI 44157172 · Mun. Ploieşti
AK
AMIROM KLASS INVEST SRL
CUI 37321689 · Mun. Ploieşti
OR
OLD ROOFERS M&I SRL
CUI 34735597 · Mun. Ploieşti
WS
WATER STOP SPECIALISTS SRL
CUI 21260712 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MONTROOF S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →