identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

PAŞI LIBERI S.R.L.

CAEN 8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
CUI 34583987J01/432/2015Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
167mii lei
▼ 8,6% vs. 2024
Profit net · 2025
13mii lei
▼ 71,0% vs. 2024
Salariați
1
Contracte publice
5
SEAP · activ 2024
În anul 2025, PAŞI LIBERI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 167.039 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,6%. Rezultatul net a fost un profit de 13.422 lei. Datoriile totale au crescut cu 127,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34583987
Nr. Reg. Comerțului
J01/432/2015 · EUID ROONRC.J01/432/2015
Cod CAEN
8551 — Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-05-29 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sebeş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ALBA
Localitate
Mun. Sebeş
Adresă
JUD. ALBA, MUN. SEBEŞ, STR. CĂLĂRAŞI, NR.35
Cod poștal
515800
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
167.039 lei
▼ 8,6%
Profit net
13.422 lei
▼ 71,0%
Datorii
201.554 lei
▲ 127,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 255.892 lei2024: 182.705 lei2025: 167.039 lei167 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 69.055 lei2024: 46.314 lei2025: 13.422 lei13 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 02025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,0%
Creștere CA an/an
-8,6%
CA / salariat
167.039 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+14,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025167.039 lei13.422 lei201.554 lei546.369 lei344.815 lei1
2024182.705 lei46.314 lei88.581 lei532.836 lei444.255 lei0
2023255.892 lei69.055 lei135.729 lei533.670 lei397.941 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
4.000 lei
Ultimul an
2019

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
20.501 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · Alba

TS
TENSEGRITY S.R.L.
CUI 40693569 · Mun. Sebeş
SS
SOCIAL SPORT MOBIL S.R.L.
CUI 52776870 · Orş. Teiuş
TF
THE FITNESS HUB S.R.L.
CUI 49227848 · Sat Ciuruleasa Com. Ciuruleasa
AP
ALPIN POWER S.R.L.
CUI 43519274 · Orş. Cugir
AS
ALLINE STYLE S.R.L.
CUI 43511289 · Orş. Câmpeni
PL
PERFORMANCE LAB SRL
CUI 37626594 · Mun. Alba Iulia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAŞI LIBERI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →