identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

LMSA MOTORS MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 8129 — Alte activități de curățenie
CUI 34682603J23/4910/2024Plătitor TVA din 2021TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
403mii lei
▲ 9,2% vs. 2024
Profit net · 2025
183mii lei
▲ 26,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, LMSA MOTORS MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 402.800 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,2%. Rezultatul net a fost un profit de 182.821 lei. Datoriile totale au scăzut cu 5,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34682603
Nr. Reg. Comerțului
J23/4910/2024 · EUID ROONRC.J23/4910/2024
Cod CAEN
8129 — Alte activități de curățenie
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8123. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-06-23 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Roşu Com. Chiajna
Adresă
JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. SG. TUDOR GHEORGHE, NR.3 · 2 firme aici
Cod poștal
77042
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
402.800 lei
▲ 9,2%
Profit net
182.821 lei
▲ 26,0%
Datorii
62.790 lei
▼ 5,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 214.836 lei2024: 368.925 lei2025: 402.800 lei403 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 54.521 lei2024: 145.142 lei2025: 182.821 lei183 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
45,4%
Creștere CA an/an
+9,2%
CA / salariat
402.800 lei
Datorii / active
26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+14,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025402.800 lei182.821 lei62.790 lei243.788 lei185.521 lei1
2024368.925 lei145.142 lei66.586 lei208.942 lei147.792 lei1
2023214.836 lei54.521 lei132.783 lei188.216 lei56.921 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AM
ANTONIO MARKET SRL
CUI 23932720 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de curățenie · Ilfov

EA
ECO ACTIV TOTAL S.R.L.
CUI 47012613 · Sat Roşu Com. Chiajna
IA
IGIEN ACTIV TOTAL S.R.L.
CUI 38544301 · Sat Roşu Com. Chiajna
3M
3D METROPOLITAN EXCLUSIVE SERVICES SRL
CUI 37273409 · Sat Roşu Com. Chiajna
C&
CLEANING & HANDYMAN ROTARU S.R.L.
CUI 50355247 · Orş. Popeşti-Leordeni
SC
SALI CONSULTING S.R.L.
CUI 50161887 · Orş. Bragadiru
DD
DEZ DER DEZ COMPANY S.R.L.
CUI 50098755 · Sat Clinceni Com. Clinceni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LMSA MOTORS MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →