identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

TRAVEXY TRAVEL SRL

CAEN 7911 — Activități ale agențiilor turistice
CUI 34690436J13/1384/2015Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
2,48mil lei
▲ 4,7% vs. 2023
Profit net · 2024
1,65mil lei
▲ 20,4% vs. 2023
Salariați
5
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2021
În anul 2024, TRAVEXY TRAVEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.477.442 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,7%. Rezultatul net a fost un profit de 1.647.881 lei. Datoriile totale au scăzut cu 65,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34690436
Nr. Reg. Comerțului
J13/1384/2015 · EUID ROONRC.J13/1384/2015
Cod CAEN
7911 — Activități ale agențiilor turistice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-06-24 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. TRAIAN, NR.68A, ET.P, AP.1
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2024)
2.477.442 lei
▲ 4,7%
Profit net
1.647.881 lei
▲ 20,4%
Datorii
6.382.390 lei
▼ 65,3%
Salariați
5
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 2.959.939 lei2023: 2.367.142 lei2024: 2.477.442 lei2,48 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 1.704.994 lei2023: 1.368.232 lei2024: 1.647.881 lei1,65 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 42023: 52024: 5520222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
66,5%
Creștere CA an/an
+4,7%
CA / salariat
495.488 lei
Datorii / active
65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47,0%
Creștere medie anuală (2015–2024)
+41,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20242.477.442 lei1.647.881 lei6.382.390 lei9.886.002 lei3.503.608 lei5
20232.367.142 lei1.368.232 lei18.397.156 lei20.252.887 lei1.855.727 lei5
20222.959.939 lei1.704.994 lei7.538.573 lei9.348.741 lei1.734.954 lei4
🔒 Încă 7 ani de istoric (2015–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
4.000 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
L'ECOLE PRIVE S.R.L.52094423în funcțiune
THE TRAVEL JUICE SRL37487119în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor turistice · Constanța

RT
RG TRAVEL AGENCY S.R.L.
CUI 54522844 · Mun. Constanţa
NR
NEU ROMUSA TOUR S.R.L.
CUI 53957204 · Mun. Constanţa
OF
ORCHID FILIALA CONSTANŢA S.R.L.
CUI 52964025 · Mun. Constanţa
CS
CITRIP SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 52387610 · Mun. Constanţa
TT
TRAMONTI TOUR S.R.L.
CUI 51708428 · Mun. Constanţa
AT
ALE TRAVEL S.R.L.
CUI 50652973 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-16Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRAVEXY TRAVEL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →