identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

REVOLUX LONDON S.R.L.

CAEN 4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CUI 34704965J2019000085403Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,39mil lei
▼ 7,9% vs. 2024
Profit net · 2025
273mii lei
▼ 46,2% vs. 2024
Salariați
2
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, REVOLUX LONDON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.392.860 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,9%. Rezultatul net a fost un profit de 273.077 lei. Datoriile totale au scăzut cu 6,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34704965
Nr. Reg. Comerțului
J2019000085403 · EUID ROONRC.J2019000085403
Cod CAEN
4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-06-26 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, SPL INDEPENDENŢEI, NR.202B, CAMERA 42
Cod poștal
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.392.860 lei
▼ 7,9%
Profit net
273.077 lei
▼ 46,2%
Datorii
6.813.140 lei
▼ 6,4%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.335.236 lei2024: 1.512.966 lei2025: 1.392.860 lei1,39 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.602.861 lei2024: 507.692 lei2025: 273.077 lei273 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
19,6%
Creștere CA an/an
-7,9%
CA / salariat
696.430 lei
Datorii / active
96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+20,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025311.986 $61.166 $1.526.070 $1.591.885 $65.815 $2
2024329.085 $110.428 $1.582.988 $2.036.876 $461.284 $
2023510.345 $350.291 $2.588.108 $2.939.287 $352.520 $1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate

FirmăCUIStare
IMEDIA DIRECT SOLUTIONS SRL31026400în funcțiune
LUXORISE INTERNATIONAL S.R.L.43450840în funcțiune
NOVARISE CAPITAL S.R.L.53667405în funcțiune
SENSOPRO MILANO S.R.L.42679544în funcțiune
TOTAL BEAUTY SRL35236625în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · Municipiul București

BA
BASMAT AL HUB FOR GENERAL TRADING COMPANY L.L.C. BAGHDAD SUCURSALA BUCURESTI
CUI 54611062 · Sector 6 Mun. Bucureşti
MS
MILSAT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 54354465 · Sector 6 Mun. Bucureşti
OS
OMYA SPECIALTY MATERIALS (ROMANIA) S.R.L.
CUI 53418307 · Sector 6 Mun. Bucureşti
DW
DAB WASTE TRADING S.R.L.
CUI 53200662 · Sector 6 Mun. Bucureşti
ZS
ZATTERRA S.R.L.
CUI 52712850 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AI
AVA INDUSTRY S.R.L.
CUI 51195438 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

17

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 17 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REVOLUX LONDON S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →