identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

CMA STYLE PRODUCTION SRL

CAEN 1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
CUI 34721400J32/623/2015Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
427mii lei
▼ 21,9% vs. 2022
Profit net · 2023
−472mii lei
▼ 15,4% vs. 2022
Salariați
6
▼ 53,8% vs. 2022
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2023, CMA STYLE PRODUCTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 426.946 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 472.349 lei. Datoriile totale au crescut cu 73,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (3.123.600 lei) depășesc activele totale (2.176.431 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-947.169 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-472.349 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34721400
Nr. Reg. Comerțului
J32/623/2015 · EUID ROONRC.J32/623/2015
Cod CAEN
1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-07-01 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
Adresă
JUD. SIBIU, SAT ŞELIMBĂR COM. ŞELIMBĂR, STR. CAMIL RESSU, NR.16
Cod poștal
557260
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2023)
426.946 lei
▼ 21,9%
Profit net
-472.349 lei
▼ 15,4%
Datorii
3.123.600 lei
▲ 73,1%
Salariați
6
▼ -7
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 50.500 lei2022: 546.841 lei2023: 426.946 lei427 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 25.547 lei2022: -409.214 lei2023: -472.349 lei−472 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 02022: 132023: 6620212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-110,6%
Creștere CA an/an
-21,9%
CA / salariat
71.158 lei
Datorii / active
144%
Creștere medie anuală (2015–2023)
+22,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202386.314 €-95.493 €631.490 €440.003 €-191.487 €6
2022110.892 €-82.983 €365.860 €269.573 €-96.287 €13
202110.263 €5.192 €141.491 €107.943 €-33.548 €0
🔒 Încă 6 ani de istoric (2015–2020) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AIMANN BUSINESS PROJECT SRL30912807în funcțiune
SAGA SRL13299797în procedură

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament · Sibiu

AA
AGP ATELIER S.R.L.
CUI 54299301 · Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
NP
NEXT PROD SERVICII S.R.L.
CUI 50238352 · Mun. Sibiu
PI
PRESYDA INDUSTRIAL S.R.L.
CUI 49298113 · Mun. Sibiu
VV
VERANO VERDE S.R.L.
CUI 48318220 · Mun. Mediaş
GF
GRUPPO FLORENCE SPA MILANO SUCURSALA SIBIU
CUI 48269756 · Mun. Sibiu
SP
SIX PROJECT S.R.L.
CUI 44128304 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CMA STYLE PRODUCTION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →