identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

VALFRUCT INVEST SRL

CAEN 125 — Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
CUI 34741599J2015008257408Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6.604lei
▲ 69,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−80mii lei
▲ 58,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, VALFRUCT INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.604 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 69,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 80.115 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (769.518 lei) depășesc activele totale (512.477 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-503.886 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-80.115 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34741599
Nr. Reg. Comerțului
J2015008257408 · EUID ROONRC.J2015008257408
Cod CAEN
125 — Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-07-06 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mihăileşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.604 lei
▲ 69,7%
Profit net
-80.115 lei
▲ 58,4%
Datorii
769.518 lei
▲ 14,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 51.020 lei2024: 3.891 lei2025: 6.604 lei6.60420232025
Evoluția profitului net
2023: 43.783 lei2024: -192.359 lei2025: -80.115 lei−80 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1.213,1%
Creștere CA an/an
+69,7%
CA / salariat
6.604 lei
Datorii / active
150%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+18,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.604 lei-80.115 lei769.518 lei512.477 lei-503.886 lei1
20243.891 lei-192.359 lei670.876 lei567.320 lei-423.771 lei1
202351.020 lei43.783 lei638.541 lei826.179 lei-231.412 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
VICTORIA SERVICE SRL395130radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi · Giurgiu

GC
GRĂDINA CU ALUNE S.R.L.
CUI 39978201 · Sat Valter Mărăcineanu Com. Iepureşti
ZS
ZENTISOL S.R.L.
CUI 54714009 · Sat Bălanu Com. Stăneşti
ML
MFG LIVADA S.R.L.
CUI 46369490 · Sat Budeni Com. Comana
M2
MFG 2 S.R.L.
CUI 46369465 · Sat Budeni Com. Comana
CP
CARO POSPAY S.R.L.
CUI 44998825 · Sat Hotarele Com. Hotarele
LM
LIVADA MEDEEI S.R.L.
CUI 44071631 · Sat Tântava Com. Grădinari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VALFRUCT INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →