identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

RAN PRINTING SOLUTIONS SRL

CAEN 4650 — Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
CUI 34806744J2015009035403Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
234mii lei
▼ 5,4% vs. 2024
Profit net · 2025
113mii lei
▲ 5,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
5
SEAP · activ 2019
În anul 2025, RAN PRINTING SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 233.847 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,4%. Rezultatul net a fost un profit de 113.156 lei. Datoriile totale au crescut cu 99,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34806744
Nr. Reg. Comerțului
J2015009035403 · EUID ROONRC.J2015009035403
Cod CAEN
4650 — Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-07-22 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
233.847 lei
▼ 5,4%
Profit net
113.156 lei
▲ 5,5%
Datorii
75.742 lei
▲ 99,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 299.928 lei2024: 247.286 lei2025: 233.847 lei234 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 176.001 lei2024: 107.249 lei2025: 113.156 lei113 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
48,4%
Creștere CA an/an
-5,4%
CA / salariat
233.847 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+13,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202546.370 €22.438 €15.019 €37.504 €22.485 €1
202449.710 €21.559 €7.631 €28.138 €20.507 €1
202360.636 €35.582 €5.581 €58.323 €52.742 €1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

5

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
7.362 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
HAPPY GIFTS FACTORY S.R.L.43265800în funcțiune
SUPER GIFT PRODUCTION S.R.L.41887156în funcțiune
TOTAL GIFT CONSULTING S.R.L.41886045în funcțiune
ZOOM PRINT &SERVICE S.R.L.44370790în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · Municipiul București

GB
GREEN BATTERY RECYCLING S.R.L.
CUI 55423628 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MI
MULLER INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 55006574 · Sector 2 Mun. Bucureşti
NG
NEXA GLOBUS GROUP S.R.L.
CUI 54946580 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ES
ENTREMAT S.R.L.
CUI 54686057 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ER
ECOMAL ROMANIA S.R.L.
CUI 54675007 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VELENIX SERVICES AND COMMERCE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 54624666 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAN PRINTING SOLUTIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →