identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

CEREALE DE LA SOL SRL

CAEN 4789 — Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
CUI 34810842J10/580/2015Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,70mil lei
▲ 103,0% vs. 2024
Profit net · 2025
193mii lei
▼ 15,3% vs. 2024
Salariați
9
▲ 12,5% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, CEREALE DE LA SOL SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.698.303 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 103,0%. Rezultatul net a fost un profit de 192.503 lei. Datoriile totale au crescut cu 18,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34810842
Nr. Reg. Comerțului
J10/580/2015 · EUID ROONRC.J10/580/2015
Cod CAEN
4789 — Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4740, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-07-23 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Ceairu Com. Topliceni
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT CEAIRU COM. TOPLICENI, CEAIRU, NR.32
Cod poștal
127632
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.698.303 lei
▲ 103,0%
Profit net
192.503 lei
▼ 15,3%
Datorii
1.438.924 lei
▲ 18,5%
Salariați
9
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 555.516 lei2024: 1.328.901 lei2025: 2.698.303 lei2,70 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 486 lei2024: 227.391 lei2025: 192.503 lei193 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 82025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,1%
Creștere CA an/an
+103,0%
CA / salariat
299.811 lei
Datorii / active
71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+54,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.698.303 lei192.503 lei1.438.924 lei2.037.326 lei197.038 lei9
20241.328.901 lei227.391 lei1.214.018 lei1.910.696 lei145.799 lei8
2023555.516 lei486 lei808.199 lei1.452.228 lei-56.368 lei8
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
IMOLA EUROBUILDING S.R.L.50460110în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · Buzău

DS
DAVALE STE NEDCOM S.R.L.
CUI 48809635 · Sat Cochirleanca Com. Cochirleanca
CA
CĂTĂLIN ANTONIO SOLOMON S.R.L.
CUI 42930556 · Mun. Râmnicu Sărat
A9
ABI 93 BALCANIK AUTENTIK S.R.L.
CUI 40697021 · Mun. Buzău
RA
RARES ALESIS LUCA S.R.L.
CUI 40605265 · Mun. Râmnicu Sărat
OS
OVMADVAL STORE CONCEPT S.R.L.
CUI 39617312 · Sat Căpăţâneşti Com. Mărăcineni
HE
HORSE EQUIPMENT TROTTING S.R.L.
CUI 39203434 · Sat Fundeni Com. Zărneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CEREALE DE LA SOL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →