identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

GENERAL LEMONADER S.R.L.

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 34826954J2016003307400Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
253mii lei
▼ 16,8% vs. 2024
Profit net · 2025
89mii lei
▼ 52,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, GENERAL LEMONADER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 252.626 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,8%. Rezultatul net a fost un profit de 89.060 lei. Datoriile totale au scăzut cu 18,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34826954
Nr. Reg. Comerțului
J2016003307400 · EUID ROONRC.J2016003307400
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-07-29 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CONSTANTIN MILLE, NR.18, CORP A. SPATIU IN SUPRAFATA DE 12MP, ET.1
Cod poștal
10142
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
252.626 lei
▼ 16,8%
Profit net
89.060 lei
▼ 52,1%
Datorii
13.889 lei
▼ 18,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 215.546 lei2024: 303.565 lei2025: 252.626 lei253 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 128.884 lei2024: 185.982 lei2025: 89.060 lei89 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
35,3%
Creștere CA an/an
-16,8%
CA / salariat
252.626 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202556.586 $19.948 $3.111 $71.770 $68.659 $1
202466.028 $40.453 $3.718 $90.171 $86.453 $1
202347.106 $28.166 $5.071 $162.272 $157.202 $1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LOBSTER EIGHT S.R.L.42139072radiată
SANRUSAN S.R.L.54819935în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Municipiul București

8S
8BIT S.R.L.
CUI 55508236 · Sector 1 Mun. Bucureşti
JS
JOHNYANIMATION STUDIO S.R.L.
CUI 55120896 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FS
FLASHROMANIA S.R.L.
CUI 54803246 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MS
MADV SERVCOM S.R.L.
CUI 54727726 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SM
SSL MEDIA S.R.L.
CUI 54700240 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MT
MIND THE GAP FILMS S.R.L.
CUI 54642638 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

26

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 26 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GENERAL LEMONADER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →