identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

ANDEX BUSINESS S.R.L.

CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
CUI 34883445J15/542/2015Plătitor TVA din 2026TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
720mii lei
▲ 25,5% vs. 2024
Profit net · 2025
264mii lei
▲ 369,8% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, ANDEX BUSINESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 719.937 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 25,5%. Rezultatul net a fost un profit de 263.761 lei. Datoriile totale au crescut cu 27,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34883445
Nr. Reg. Comerțului
J15/542/2015 · EUID ROONRC.J15/542/2015
Cod CAEN
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-08-13 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Sat Butimanu Com. Butimanu
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BUTIMANU COM. BUTIMANU, NR.602
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-28 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
719.937 lei
▲ 25,5%
Profit net
263.761 lei
▲ 369,8%
Datorii
323.442 lei
▲ 27,6%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 698.353 lei2024: 573.580 lei2025: 719.937 lei720 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 165.630 lei2024: 56.139 lei2025: 263.761 lei264 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
36,6%
Creștere CA an/an
+25,5%
CA / salariat
179.984 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+31,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025719.937 lei263.761 lei323.442 lei596.526 lei264.001 lei4
2024573.580 lei56.139 lei253.404 lei518.947 lei238.877 lei4
2023698.353 lei165.630 lei103.159 lei456.497 lei307.470 lei3
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-28.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
GIULIA COZY CHALETS S.R.L.45311686în funcțiune
HARIS IMPEX SRL14570630în funcțiune
HIGH Q PROD SRL14486556în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · Dâmbovița

AM
ANDITEX MANUFACTURING S.R.L.
CUI 50097504 · Mun. Moreni
RH
RHAPSODY HM ATELIER S.R.L.
CUI 48598422 · Sat Viforâta Com. Aninoasa
FS
FASHION STYLE BRIDE S.R.L.
CUI 47739396 · Sat Mogoşeşti Com. Dragomireşti
RE
R-EDUART TOTAL DESIGN S.R.L.
CUI 46688065 · Sat Niculeşti Com. Niculeşti
RS
RUGSRO S.R.L.
CUI 46628659 · Orş. Titu
RS
RESTYLESPOT S.R.L.
CUI 46564369 · Sat Podu Rizii Com. Sălcioara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ANDEX BUSINESS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →