identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L.

CAEN 8425 — Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
CUI 34894886J2015000546153Plătitor TVA din 2026TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
124mii lei
▼ 25,0% vs. 2024
Profit net · 2025
4.365lei
▼ 72,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
27
SEAP · activ 2026
În anul 2025, GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 124.090 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 25,0%. Rezultatul net a fost un profit de 4.365 lei. Datoriile totale au scăzut cu 39,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34894886
Nr. Reg. Comerțului
J2015000546153 · EUID ROONRC.J2015000546153
Cod CAEN
8425 — Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-08-17 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
124.090 lei
▼ 25,0%
Profit net
4.365 lei
▼ 72,7%
Datorii
73.608 lei
▼ 39,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 181.846 lei2024: 165.386 lei2025: 124.090 lei124 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 7.341 lei2024: 15.968 lei2025: 4.365 lei4.36520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,5%
Creștere CA an/an
-25,0%
CA / salariat
124.090 lei
Datorii / active
56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+36,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025124.090 lei4.365 lei73.608 lei130.452 lei57.144 lei1
2024165.386 lei15.968 lei122.118 lei210.595 lei88.764 lei1
2023181.846 lei7.341 lei113.164 lei200.673 lei87.796 lei
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

27

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
4.726 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
26
Valoare totală
29.567 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora · Dâmbovița

EA
EUROTECH ASSIST S.R.L.
CUI 50883234 · Mun. Târgovişte
FS
FLO SILV GENERAL S.R.L.-D.
CUI 42760265 · Sat Viişoara Com. Ulmi
VM
VALOSOR M-P S.R.L.
CUI 37806455 · Orş. Titu
VA
VLAUCRIS A-G S.R.L.
CUI 36933981 · Sat Răzvad Com. Răzvad
GS
GEO-STING FILIALA VALEA VOIEVOZILOR SRL
CUI 15055764 · Mun. Târgovişte
GS
GEO-STING SRL
CUI 5578740 · Mun. Târgovişte

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GPA PROTECTION SAFETY EVENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →