identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

C.M.A. INVESTMENT S.R.L.

CAEN 4730 — Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
CUI 34917521J2015000754334Plătitor TVA din 2015RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
40,61mil lei
▼ 12,4% vs. 2024
Profit net · 2025
773mii lei
▼ 23,2% vs. 2024
Salariați
11
— constant
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, C.M.A. INVESTMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 40.607.135 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 12,4%. Rezultatul net a fost un profit de 773.120 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34917521
Nr. Reg. Comerțului
J2015000754334 · EUID ROONRC.J2015000754334
Cod CAEN
4730 — Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-08-21 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. MĂRĂŞTI, NR.2 A, AP.4
Cod poștal
720182

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
40.607.135 lei
▼ 12,4%
Profit net
773.120 lei
▼ 23,2%
Datorii
2.763.514 lei
▼ 20,1%
Salariați
11
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 39.993.549 lei2024: 46.330.188 lei2025: 40.607.135 lei40,61 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 468.344 lei2024: 1.007.103 lei2025: 773.120 lei773 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 112024: 112025: 111120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,9%
Creștere CA an/an
-12,4%
CA / salariat
3.691.558 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+57,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202540.607.135 lei773.120 lei2.763.514 lei6.472.096 lei3.733.423 lei11
202446.330.188 lei1.007.103 lei3.456.743 lei6.477.186 lei3.065.859 lei11
202339.993.549 lei468.344 lei3.340.250 lei5.404.578 lei2.073.579 lei11
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate · Suceava

GC
GRAPHICAD CONCEPT S.R.L.
CUI 40641683 · Mun. Suceava
PS
PETRORECA S.R.L.
CUI 12476432 · Mun. Suceava
ET
EURO TEHNIC LC S.R.L.
CUI 52028462 · Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni
AS
ALEXEVA S.R.L.
CUI 50951428 · Sat Horodniceni Com. Horodniceni
HN
HAPPY NORD OIL S.R.L.
CUI 49400999 · Mun. Fălticeni
VS
VICRAMSOL S.R.L.
CUI 46730500 · Sat Frumosu Com. Frumosu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
C.M.A. INVESTMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →