identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

ULTRA FORT PRODUCTION SRL

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 34965448J40/10867/2015Plătitor TVA din 2020Verificat ANAF 03.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
201mii lei
▼ 55,3% vs. 2022
Profit net · 2023
74mii lei
▼ 75,2% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
11ani
din 2015
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ULTRA FORT PRODUCTION SRL (CUI 34965448, nr. J40/10867/2015) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2015. Activitatea principală: activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5911). Este plătitoare de TVA din 2020. În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 201 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2023, ULTRA FORT PRODUCTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 200.772 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 55,3%. Rezultatul net a fost un profit de 73.658 lei. Datoriile totale au scăzut cu 48,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de atenție
  • Fără bilanț depus 2 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 2 ani (ultimul bilanț: 2023). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34965448
Nr. Reg. Comerțului
J40/10867/2015 · EUID ROONRC.J40/10867/2015
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-09-03 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PROF. DR. STEFAN S. NICOLAU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. GOPO-RZX COMPANY SRL · 50 m · CAEN 5611
  2. M&M SLOTS MACHINES S.R.L. · 58 m · CAEN 9200 · +2 firme la aceeași adresă
  3. SCORPION COMTEX S.R.L. · 61 m · CAEN 4641 · +2 firme la aceeași adresă
  4. TC FINANCIAR-CERCETARE SRL · 84 m · CAEN 8299 · +1 firme la aceeași adresă
  5. F.A.NK. TEAM SRL · 85 m · CAEN 8299 · +2 firme la aceeași adresă
  6. AROUND BIRTH SRL · 85 m · CAEN 8690 · +2 firme la aceeași adresă
  7. GAGOQUE DESIGN S.R.L. · 95 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  8. PERSEPOLIS GRUP S.R.L. · 113 m · CAEN 9233 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2023201 mii lei▼ 55,3% față de 2022
Cifră de afaceriProfit net
112 mii224 mii336 mii449 mii2021 · cifră de afaceri: 249.894 lei2021 · profit net: 181.103 lei20212022 · cifră de afaceri: 448.660 lei2022 · profit net: 297.409 lei20222023 · cifră de afaceri: 200.772 lei201 mii2023 · profit net: 73.658 lei2023
Salariați
1
20222023
Datorii totale
29 mii lei▼ 48,1%
20212023

Indicatori 2023

Marjă netă
36,7%
Creștere CA an/an
-55,3%
CA / salariat
200.772 lei
Datorii / active
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,0%
Creștere medie anuală (2015–2023)
+35,7%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023200.772−55,3%73.658−75,2%36,7%28.525688.670666.6241
2022448.660+79,5%297.409+64,2%66,3%54.976712.652659.2531
2021249.894181.10372,5%14.395708.324695.633—
Încă 5 ani de istoric (2015–2020)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CSIA CARE & FOOD SRL28116529radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 201 mii lei, 1 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ULTRA FORT PRODUCTION SRL

Este ULTRA FORT PRODUCTION SRL o firmă activă?

Da. ULTRA FORT PRODUCTION SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este ULTRA FORT PRODUCTION SRL plătitoare de TVA?

Da, ULTRA FORT PRODUCTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.12.2020 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO34965448.

Ce cifră de afaceri are ULTRA FORT PRODUCTION SRL?

În 2023, ULTRA FORT PRODUCTION SRL a avut o cifră de afaceri de 200.772 lei, în scădere cu 55,3% față de 2022, și un profit net de 73.658 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ULTRA FORT PRODUCTION SRL?

În 2023, ULTRA FORT PRODUCTION SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este ULTRA FORT PRODUCTION SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ULTRA FORT PRODUCTION SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are ULTRA FORT PRODUCTION SRL datorii la ANAF?

ULTRA FORT PRODUCTION SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ULTRA FORT PRODUCTION SRL?

Sediul social declarat al ULTRA FORT PRODUCTION SRL este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PROF. DR. STEFAN S. NICOLAU.

Ce activitate are ULTRA FORT PRODUCTION SRL?

Activitatea principală declarată a ULTRA FORT PRODUCTION SRL este „Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune” (cod CAEN 5911).

Când a fost înființată ULTRA FORT PRODUCTION SRL?

ULTRA FORT PRODUCTION SRL a fost înregistrată pe 03.09.2015, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/10867/2015.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ULTRA FORT PRODUCTION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala