identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

MONUMENTE FUNERARE SLAVA S.R.L.

CAEN 2370 — Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
CUI 35032501J40/11559/2015Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
261mii lei
▲ 39.200,8% vs. 2021
Profit net · 2022
167mii lei
▲ 18.342,4% vs. 2021
Salariați
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2022, MONUMENTE FUNERARE SLAVA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 261.350 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 39.200,8%. Rezultatul net a fost un profit de 167.100 lei. Datoriile totale au crescut cu 602,6% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Adresă cu multe firme — 21 firme la aceeași adresă.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35032501
Nr. Reg. Comerțului
J40/11559/2015 · EUID ROONRC.J40/11559/2015
Cod CAEN
2370 — Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-09-23 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL FERDINAND I, NR.70, ET.1 · 21 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2022)
261.350 lei
▲ 39.200,8%
Profit net
167.100 lei
▲ 18.342,4%
Datorii
9.331 lei
▲ 602,6%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 376.020 lei2021: 665 lei2022: 261.350 lei261 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 151.171 lei2021: -916 lei2022: 167.100 lei167 mii20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
63,9%
Creștere CA an/an
+39.200,8%
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,2%
Creștere medie anuală (2015–2022)
+21,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022261.350 lei167.100 lei9.331 lei798.775 lei789.444 lei
2021665 lei-916 lei1.328 lei712.093 lei710.765 lei
2020376.020 lei151.171 lei3.554 lei753.130 lei749.576 lei
🔒 Încă 5 ani de istoric (2015–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

20

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TN
THE NABOO CONSULTING S.R.L.
CUI 48061770 · Activități de consultanță în tehnologia informației
JS
JUANCASTELLANOGROUP S.R.L.
CUI 47970497 · Alte activități referitoare la sănătatea umană
U4
UPGRADE 4KIDDO S.R.L.
CUI 47259843 · Activități ale agențiilor de publicitate
TH
TEHNIC HUB S.R.L.
CUI 47043075 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
AA
ANDREAS ADAMOU TRADE S.R.L.
CUI 47013317 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
AC
ADI COSTI DUM TRANS S.R.L.
CUI 46992152 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate

FirmăCUIStare
BNA AUTO SOLUTIONS S.R.L.53231723în funcțiune
FARM ECO ONIONS S.R.L.38499570în funcțiune
GRIGUS BOUTIQUE S.R.L.41280234în funcțiune
SOLUTII FUNERARE EVA S.R.L.43742062în funcțiune
THERMO VEG S.R.L.45975757în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · Municipiul București

FD
FLASHSTONE DESIGN S.R.L.
CUI 54857440 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PS
PARKHOM S.R.L.
CUI 50795965 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SP
STONE PROVIDING COMPANY S.R.L.
CUI 47805961 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MC
M-C MARM DESIGN S.R.L.
CUI 46227398 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PS
PURE STONECRAFT COMPANY S.R.L.
CUI 45583796 · Sector 2 Mun. Bucureşti
NC
NACOSTONE CONSTRUCT SRL
CUI 37784306 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MONUMENTE FUNERARE SLAVA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →