identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

EASY COLLECT COMPANY S.R.L.

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 35082496J2023008702233Plătitor TVA din 2024TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
97mii lei
▼ 81,0% vs. 2024
Profit net · 2025
7.843lei
▼ 97,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2025, EASY COLLECT COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 96.865 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 81,0%. Rezultatul net a fost un profit de 7.843 lei. Datoriile totale au crescut cu 36,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35082496
Nr. Reg. Comerțului
J2023008702233 · EUID ROONRC.J2023008702233
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-10-02 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
Adresă
JUD. ILFOV, SAT MOGOŞOAIA COM. MOGOŞOAIA, STR. VÂNĂTORILOR, NR.46B9 · 3 firme aici
Cod poștal
77135
Contact declarat
11 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
96.865 lei
▼ 81,0%
Profit net
7.843 lei
▼ 97,9%
Datorii
6.226 lei
▲ 36,6%
Salariați
1
Evoluția profitului net
2023: 0 lei2024: 371.648 lei2025: 7.843 lei7.84320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,1%
Creștere CA an/an
-81,0%
CA / salariat
96.865 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+58,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202596.865 lei7.843 lei6.226 lei388.896 lei382.915 lei1
2024510.255 lei371.648 lei4.559 lei379.632 lei375.073 lei1
20230 lei18.971 lei12.457 lei3.425 lei
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MR
MEDIUM-RARE PERSPECTIVE S.R.L.
CUI 42485408 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
OR
ONE REAL ESTATE CONSULTANCY & SERVICES SRL
CUI 28562882 · Agenții imobiliare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MEDIUM-RARE PERSPECTIVE S.R.L.42485408radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Ilfov

ES
ECONOD S.R.L.
CUI 51607067 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
AR
ANDREPOLIS RIVIERA S.R.L.
CUI 49463407 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
BC
BULLS CONCEPT S.R.L.
CUI 46859505 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
VF
VITALITY FINANCE S.R.L.
CUI 33440458 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
AC
A.C.E. MEDIA BOUTIQUE S.R.L.
CUI 31424316 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia
FD
FORWARD DEVELOPMENT GRUP SRL
CUI 25827020 · Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EASY COLLECT COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →