identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

INDIT RETREND SRL

CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
CUI 35126061J40/12586/2015Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
685mii lei
▲ 49,8% vs. 2020
Profit net · 2021
437mii lei
▲ 64,8% vs. 2020
Salariați
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2021, INDIT RETREND SRL a raportat o cifră de afaceri de 685.420 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 49,8%. Rezultatul net a fost un profit de 437.102 lei. Datoriile totale au scăzut cu 97,1% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 87 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35126061
Nr. Reg. Comerțului
J40/12586/2015 · EUID ROONRC.J40/12586/2015
Cod CAEN
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-10-14 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ACADEMIEI, NR.35-37, SC.A, ET.3, AP.16 · 87 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2021)
685.420 lei
▲ 49,8%
Profit net
437.102 lei
▲ 64,8%
Datorii
4.538 lei
▼ 97,1%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 450.647 lei2020: 457.583 lei2021: 685.420 lei685 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: 200.897 lei2020: 265.219 lei2021: 437.102 lei437 mii20192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
63,8%
Creștere CA an/an
+49,8%
Datorii / active
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39,3%
Creștere medie anuală (2015–2021)
+23,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2021139.290 €88.827 €922 €226.856 €225.934 €
202094.589 €54.824 €32.749 €171.845 €139.096 €1
201994.965 €42.335 €33.619 €119.541 €85.923 €
🔒 Încă 4 ani de istoric (2015–2018) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
OLOS STUDIO PROJECT S.R.L.49534079în funcțiune
QUBO OUTSOURCING S.R.L.45983733radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță pentru afaceri și management · Municipiul București

LY
LANDA YPSILON HR SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50953569 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BS
BREINTAL S.R.L.
CUI 50949851 · Sector 1 Mun. Bucureşti
IS
IMPETUS S.R.L.
CUI 50939483 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DD
DM DIPLOMATIC GROUP S.R.L.
CUI 50908371 · Sector 1 Mun. Bucureşti
KL
KOSON LTD LONDRA SUCURSALA BUCURESTI
CUI 50846562 · Sector 1 Mun. Bucureşti
OM
OTTO MAGNA INVEST S.R.L.
CUI 50843515 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INDIT RETREND SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →