identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

MONALISA HEALTH S.R.L.

CAEN 8810 — Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
CUI 35222417J20/1001/2015Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152017 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2017
351mii lei
▲ 45,4% vs. 2016
Profit net · 2017
200mii lei
▲ 13,1% vs. 2016
Salariați
2
▼ 50,0% vs. 2016
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2017, MONALISA HEALTH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 350.815 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 45,4%. Rezultatul net a fost un profit de 200.369 lei. Datoriile totale au crescut cu 90,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35222417
Nr. Reg. Comerțului
J20/1001/2015 · EUID ROONRC.J20/1001/2015
Cod CAEN
8810 — Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-11-11 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Deva
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. AVRAM IANCU, BL.H3, ET.PARTER
Cod poștal
330025

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2017)
350.815 lei
▲ 45,4%
Profit net
200.369 lei
▲ 13,1%
Datorii
9.207 lei
▲ 90,7%
Salariați
2
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2015: 2.610 lei2016: 241.210 lei2017: 350.815 lei351 mii20152017
Evoluția profitului net
2015: -6.438 lei2016: 177.174 lei2017: 200.369 lei200 mii20152017

Indicatori derivați (2017)

Marjă netă
57,1%
Creștere CA an/an
+45,4%
CA / salariat
175.408 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2017350.815 lei200.369 lei9.207 lei369.671 lei360.464 lei2
2016241.210 lei177.174 lei4.828 lei175.764 lei170.936 lei4
20152.610 lei-6.438 lei9.159 lei2.921 lei-6.238 lei

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2015–2017). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CRUCEA GALBENĂ S.R.L.39190237în funcțiune
GELBES KREUZ S.R.L.43098701în dizolvare
MADE JOBS 4U S.R.L.42249660în funcțiune
WEISS - GELBES KREUZ S.R.L.41562197în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure · Hunedoara

EA
EMPATIA ACASA 24 S.R.L.
CUI 52312544 · Mun. Deva
ÎL
ÎNGRIJIRI LA DOMICILIU - ALEXANDRA CARE S.R.L.
CUI 51383148 · Mun. Deva
CG
CRUCEA GALBENĂ SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51179599 · Mun. Deva
2S
24 STUNDEN BETREUUNG S.R.L.
CUI 50791114 · Mun. Deva
PZ
PFLEGE ZU HAUSE 24 S.R.L.
CUI 48459246 · Mun. Deva
HP
HLN24 PFLEGE S.R.L.
CUI 48445496 · Mun. Deva

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MONALISA HEALTH S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →