identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

YANCOOL S.R.L.

CAEN 6203 — Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
CUI 35260240J40/2225/2022Plătitor TVA din 2016Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,28mil lei
▼ 53,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−2,63mil lei
▼ 133,0% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2025, YANCOOL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.283.533 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 53,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.629.409 lei. Datoriile totale au crescut cu 378,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-2.629.409 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35260240
Nr. Reg. Comerțului
J40/2225/2022 · EUID ROONRC.J40/2225/2022
Cod CAEN
6203 — Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6220. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-11-24 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.283.533 lei
▼ 53,1%
Profit net
-2.629.409 lei
▼ 133,0%
Datorii
5.138.235 lei
▲ 378,3%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 312.000 lei2024: 4.866.645 lei2025: 2.283.533 lei2,28 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -4.976.109 lei2024: 7.967.901 lei2025: -2.629.409 lei−2,63 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-115,1%
Creștere CA an/an
-53,1%
CA / salariat
2.283.533 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6,2%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+21,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.283.533 lei-2.629.409 lei5.138.235 lei47.792.102 lei42.653.867 lei1
20244.866.645 lei7.967.901 lei1.074.246 lei46.357.522 lei45.283.276 lei2
2023312.000 lei-4.976.109 lei2.163.576 lei41.978.950 lei39.815.374 lei3
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CULTIPLEX MARCONI S.R.L.51614641în funcțiune
ETHERLABS SRL33762321radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · Municipiul București

VF
VAPSOLUTIONS FINIT S.R.L.
CUI 50424428 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LO
LIRA OPS S.R.L.
CUI 49028225 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TD
TRUE DATA SOLUTIONS S.R.L.
CUI 48976765 · Sector 1 Mun. Bucureşti
ME
MFS EUROPEAN PARTNERS S.R.L.
CUI 48865260 · Sector 1 Mun. Bucureşti
MP
MIB PARTNERS S.R.L.
CUI 48631987 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BM
BYTE ME S.R.L.
CUI 47928964 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

18

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 18 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: denumire, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
YANCOOL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →