identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

GLOW SENSE S.R.L.

CAEN 4755 — Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
CUI 35285172J2019001504231Plătitor TVA din 2017RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
11,49mil lei
▼ 17,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−87mii lei
▼ 105,8% vs. 2024
Salariați
30
▲ 25,0% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2025, GLOW SENSE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.492.803 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 17,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 86.653 lei. Datoriile totale au crescut cu 13,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 30.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (32.657.797 lei) depășesc activele totale (21.592.409 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-11.033.284 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-86.653 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35285172
Nr. Reg. Comerțului
J2019001504231 · EUID ROONRC.J2019001504231
Cod CAEN
4755 — Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-12-03 (10 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Voluntari
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EROU IANCU NICOLAE, NR.107C, PARTER. CAM. NR. 2
Cod poștal
77190
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
11.492.803 lei
▼ 17,3%
Profit net
-86.653 lei
▼ 105,8%
Datorii
32.657.797 lei
▲ 13,8%
Salariați
30
▲ +6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 15.761.874 lei2024: 13.894.724 lei2025: 11.492.803 lei11,49 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -1.536.748 lei2024: 1.489.955 lei2025: -86.653 lei−87 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-0,8%
Creștere CA an/an
-17,3%
CA / salariat
383.093 lei
Datorii / active
151%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+55,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202511.492.803 lei-86.653 lei32.657.797 lei21.592.409 lei-11.033.284 lei30
202413.894.724 lei1.489.955 lei28.708.256 lei17.743.220 lei-10.946.631 lei24
202315.761.874 lei-1.536.748 lei29.304.425 lei16.839.257 lei-12.436.586 lei
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CARDOIL AVANTAJ S.A.14889087în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · Ilfov

LS
LOFTENN S.R.L.
CUI 53084924 · Orş. Voluntari
AS
APD.SHOPONLINE S.R.L.
CUI 52933150 · Orş. Voluntari
LA
LUMIX AUTO S.R.L.
CUI 52513882 · Orş. Voluntari
ES
ECASATAL S.R.L.
CUI 51920233 · Orş. Voluntari
MR
MEROLLA ROMANIA S.R.L.
CUI 51274639 · Orş. Voluntari
ST
SRB TOOLS CONSULTING S.R.L.
CUI 49795244 · Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

15

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 15 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: denumire, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GLOW SENSE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →