identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

NATURAL ALPINE CLEAR S.R.L.

CAEN 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
CUI 35287122J2015000376198Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
388mii lei
▲ 56,4% vs. 2024
Profit net · 2025
154mii lei
▲ 266,6% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
22
SEAP · activ 2024
În anul 2025, NATURAL ALPINE CLEAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 388.455 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 56,4%. Rezultatul net a fost un profit de 153.649 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.049,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35287122
Nr. Reg. Comerțului
J2015000376198 · EUID ROONRC.J2015000376198
Cod CAEN
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-12-03 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Gheorgheni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HARGHITA
Localitate
Mun. Gheorgheni
Adresă
JUD. HARGHITA, MUN. GHEORGHENI, STR. KOSSUTH LAJOS, NR.233 · 2 firme aici
Cod poștal
535500
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
388.455 lei
▲ 56,4%
Profit net
153.649 lei
▲ 266,6%
Datorii
149.221 lei
▲ 1.049,9%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 258.917 lei2024: 248.348 lei2025: 388.455 lei388 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 82.875 lei2024: 41.912 lei2025: 153.649 lei154 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
39,6%
Creștere CA an/an
+56,4%
CA / salariat
194.228 lei
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+51,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025388.455 lei153.649 lei149.221 lei303.532 lei154.311 lei2
2024248.348 lei41.912 lei12.977 lei129.528 lei116.551 lei2
2023258.917 lei82.875 lei10.394 lei104.833 lei94.439 lei4
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Contracte publice (SEAP)

22

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
22
Valoare totală
239.957 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GL
GLASERDI SRL
CUI 16622980 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități generale de curățenie a clădirilor · Harghita

KV
KIDDO VISION S.R.L.
CUI 45799243 · Mun. Gheorgheni
UT
UNIVERSAL TRADER SRL
CUI 19237149 · Mun. Gheorgheni
POR ÉS POR S.R.L.
CUI 54885483 · Mun. Miercurea Ciuc
HS
HETVENHÉT S.R.L.
CUI 54885475 · Mun. Miercurea Ciuc
ER
ECSPERT RAL SHINE S.R.L.
CUI 53293211 · Mun. Miercurea Ciuc
PS
PURESHINE SERVICES S.R.L.
CUI 51349820 · Sat Tomeşti Com. Tomeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NATURAL ALPINE CLEAR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →