identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

RESTLEVGAL SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 35313523J17/1477/2015Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162019 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2019
209mii lei
▼ 27,9% vs. 2018
Profit net · 2019
14mii lei
▼ 82,5% vs. 2018
Salariați
12
▲ 20,0% vs. 2018
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2019, RESTLEVGAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 209.090 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,9%. Rezultatul net a fost un profit de 13.970 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35313523
Nr. Reg. Comerțului
J17/1477/2015 · EUID ROONRC.J17/1477/2015
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-12-10 (10 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Mun. Galaţi
Adresă
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. NICOLAE CARANFIL, NR.25, DEMISOL, BIROU 2
Cod poștal
800423
Contact declarat
7 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2019)
209.090 lei
▼ 27,9%
Profit net
13.970 lei
▼ 82,5%
Datorii
39.687 lei
▼ 20,0%
Salariați
12
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2017: 215.475 lei2018: 290.060 lei2019: 209.090 lei209 mii20172019
Evoluția profitului net
2017: 3.582 lei2018: 79.830 lei2019: 13.970 lei14 mii20172019
Evoluția numărului de salariați
2017: 112018: 102019: 121220172019

Indicatori derivați (2019)

Marjă netă
6,7%
Creștere CA an/an
-27,9%
CA / salariat
17.424 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30,6%
Creștere medie anuală (2016–2019)
+0,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2019209.090 lei13.970 lei39.687 lei85.294 lei45.607 lei12
2018290.060 lei79.830 lei49.611 lei81.248 lei31.637 lei10
2017215.475 lei3.582 lei72.891 lei24.698 lei-48.193 lei11
🔒 Încă 2 ani de istoric (2015–2016) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2017–2019). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BM SRL3877907radiată
BMGALEVENTI SRL33425474radiată
EVSALUNU LEV SRL34374816radiată
SALUNULEV SRL35313493radiată
VELINIAR BNG S.R.L.43144980în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Galați

TE
THEA ESTATE S.R.L.
CUI 55161950 · Mun. Galaţi
PD
PANORAMIC DANUBE S.R.L.
CUI 55154562 · Mun. Galaţi
ZW
ZAHR WA FAKHAMAH S.R.L.
CUI 55119522 · Mun. Galaţi
CS
CCNS S.R.L.
CUI 55109219 · Mun. Galaţi
PS
PATERSON S.R.L.
CUI 54778398 · Mun. Galaţi
VA
VELANT AMB S.R.L.
CUI 54693259 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RESTLEVGAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →