identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

OPAL TEAM SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 35342790J2015015437406Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
469mii lei
▼ 6,8% vs. 2024
Profit net · 2025
106mii lei
▲ 48,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2025, OPAL TEAM SRL a raportat o cifră de afaceri de 468.810 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,8%. Rezultatul net a fost un profit de 105.659 lei. Datoriile totale au scăzut cu 26,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35342790
Nr. Reg. Comerțului
J2015015437406 · EUID ROONRC.J2015015437406
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-12-21 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR OCCIDENTULUI, NR.41, CAMERA 23, ET.2
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
468.810 lei
▼ 6,8%
Profit net
105.659 lei
▲ 48,3%
Datorii
511.143 lei
▼ 26,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 468.476 lei2024: 502.896 lei2025: 468.810 lei469 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 49.288 lei2024: 71.261 lei2025: 105.659 lei106 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
22,5%
Creștere CA an/an
-6,8%
CA / salariat
468.810 lei
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
56,5%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+22,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202592.961 €20.951 €101.355 €138.404 €37.049 €1
2024101.093 €14.325 €139.263 €155.530 €16.320 €1
202394.710 €9.964 €136.348 €138.227 €2.006 €1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
HOTEL APARTMENTS DE LUX LEV OR S.R.L.52248530în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

FS
FIDUS SYSTEM S.R.L.
CUI 55229215 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CA
C.A.S.Y IRIS MARKET S.R.L.
CUI 55189609 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RB
RELENTLESS BRANDS 94 S.R.L.
CUI 54935557 · Sector 1 Mun. Bucureşti
WS
WELLBE SUPPLEMENTS S.R.L.
CUI 54772166 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EA
ERIC ANTONIA EXIM S.R.L.
CUI 54727467 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AS
AYASS S.R.L.
CUI 54722206 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OPAL TEAM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →