identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

ADERAN INVEST S.R.L.

CAEN 6622 — Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
CUI 35347658J2015000754389Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
28mii lei
▲ 43,0% vs. 2024
Profit net · 2025
2.604lei
▲ 55,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2025, ADERAN INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 28.307 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 43,0%. Rezultatul net a fost un profit de 2.604 lei. Datoriile totale au crescut cu 4.173,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35347658
Nr. Reg. Comerțului
J2015000754389 · EUID ROONRC.J2015000754389
Cod CAEN
6622 — Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-12-22 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Orş. Ocnele Mari
Adresă
JUD. VÂLCEA, ORŞ. OCNELE MARI, STR. ALEXANDRU IOAN CUZA, NR.215 · 5 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
28.307 lei
▲ 43,0%
Profit net
2.604 lei
▲ 55,9%
Datorii
1.966 lei
▲ 4.173,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 16.732 lei2024: 19.796 lei2025: 28.307 lei28 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -4.010 lei2024: 1.670 lei2025: 2.604 lei2.60420232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,2%
Creștere CA an/an
+43,0%
CA / salariat
28.307 lei
Datorii / active
41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
91,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+4,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202528.307 lei2.604 lei1.966 lei4.810 lei2.844 lei1
202419.796 lei1.670 lei46 lei6.385 lei6.339 lei1
202316.732 lei-4.010 lei7.786 lei12.455 lei4.669 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SO
S.O.S. CURIER S.R.L.
CUI 52704572 · Alte activități poștale și de curier
VF
VIB FAN S.R.L.
CUI 50342867 · Alte activități poștale și de curier
VC
VIOFAST CURIER SRL
CUI 16146305 · Alte activități poștale și de curier
GO
GOMA SRL
CUI 2538635 · Alte activități poștale și de curier

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · Vâlcea

SD
SOFARC DESIGN S.R.L.
CUI 46647308 · Orş. Ocnele Mari
RB
RADURO BROKER HOREZU S.R.L.
CUI 50446353 · Orş. Horezu
BA
BIOSFERA ASIG S.R.L.
CUI 50433965 · Orş. Călimăneşti
OA
OLTENIA ASIGURĂRI S.R.L.
CUI 49247136 · Mun. Râmnicu Vâlcea
JC
JLOASIG CONSULTING S.R.L.
CUI 48931321 · Sat Modoia Com. Cernişoara
MI
MEDIA INSURANCE GROUP S.R.L.
CUI 48763252 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ADERAN INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →