identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

RED INVESTMENT COMPANY SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 35361199J08/2097/2015Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
143mii lei
▼ 91,4% vs. 2024
Profit net · 2025
9.738lei
▼ 97,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2015
În anul 2025, RED INVESTMENT COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 143.372 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 91,4%. Rezultatul net a fost un profit de 9.738 lei. Datoriile totale au crescut cu 127,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de atenție
  • Datorii peste active — Datoriile (7.542.037 lei) depășesc activele totale (7.427.243 lei) în 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35361199
Nr. Reg. Comerțului
J08/2097/2015 · EUID ROONRC.J08/2097/2015
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-12-28 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.109BIS · 12 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
143.372 lei
▼ 91,4%
Profit net
9.738 lei
▼ 97,5%
Datorii
7.542.037 lei
▲ 127,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.245.304 lei2024: 1.658.498 lei2025: 143.372 lei143 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.939.941 lei2024: 392.053 lei2025: 9.738 lei9.73820232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,8%
Creștere CA an/an
-91,4%
CA / salariat
143.372 lei
Datorii / active
102%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-4,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025143.372 lei9.738 lei7.542.037 lei7.427.243 lei9.978 lei1
20241.658.498 lei392.053 lei3.317.137 lei5.576.350 lei4.608.952 lei1
20232.245.304 lei1.939.941 lei1.344.614 lei4.471.694 lei4.216.899 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

11

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NB
NERO BUILD S.R.L.
CUI 48966648 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
SP
SESIM PROTECT UP S.R.L.
CUI 48452710 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
AF
ASO FIRST DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 40634244 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
BR
BRASOBERE SRL
CUI 37485908 · Fabricarea berii
DC
DOCRINI CONSTRUCT SRL
CUI 36715944 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
IS
INDUSTRIAL SESIM SRL
CUI 32526810 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CONIN-SERV SRL14029783în funcțiune
FIRST CONSTRUCT SRL14365783în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Brașov

GR
G&L REAL ESTATE S.R.L.
CUI 55511606 · Mun. Braşov
MA
MEDSPACE ALPHA S.R.L.
CUI 55474567 · Mun. Braşov
CB
CVARTET BRASOV S.R.L.
CUI 55437186 · Mun. Braşov
CP
COMPACT PROPERTY S.R.L.
CUI 55396493 · Mun. Braşov
BK
BENI KURIŢA S.R.L.
CUI 55369812 · Mun. Braşov
SA
SOFIA AND JOYCE S.R.L.
CUI 55239111 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RED INVESTMENT COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →