identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

N.S.C. GROUP SRL

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 35514233J2016000209352Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
627mii lei
▲ 2,1% vs. 2024
Profit net · 2025
23mii lei
▼ 52,3% vs. 2024
Salariați
1
▼ 66,7% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2025, N.S.C. GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 626.733 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,1%. Rezultatul net a fost un profit de 23.025 lei. Datoriile totale au crescut cu 66,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35514233
Nr. Reg. Comerțului
J2016000209352 · EUID ROONRC.J2016000209352
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-01-27 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CARPAŢI, NR.60 · 9 firme aici
Cod poștal
300570

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
626.733 lei
▲ 2,1%
Profit net
23.025 lei
▼ 52,3%
Datorii
548.865 lei
▲ 66,0%
Salariați
1
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 614.017 lei2024: 613.941 lei2025: 626.733 lei627 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 77.671 lei2024: 48.311 lei2025: 23.025 lei23 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,7%
Creștere CA an/an
+2,1%
CA / salariat
626.733 lei
Datorii / active
63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,1%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+6,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025140.381 $5.157 $122.940 $195.321 $72.381 $1
2024133.538 $10.508 $71.936 $164.065 $92.129 $3
2023134.188 $16.974 $53.713 $121.640 $67.927 $2
🔒 Încă 5 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

8

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SR
STELAR ROMA FOOD TRANS S.R.L.
CUI 43068018 · Restaurante
EM
ESTERA MEDIA LOGISTIC S.R.L.
CUI 43027654 · Transporturi rutiere de mărfuri
CR
CRAD RESULTS S.R.L.
CUI 42089055 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
C&
C & K ROMA FOOD S.R.L.
CUI 40874018 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
RT
RED TRANSTIM EXPRES S.R.L.
CUI 17935510 · Transporturi rutiere de mărfuri
SC
SINGEORGE CO SRL
CUI 6915029 · Transporturi rutiere de mărfuri

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CRAD RESULTS S.R.L.42089055în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Timiș

BF
BADINI FOOD S.R.L.
CUI 55521987 · Mun. Timişoara
AG
ALBERTO GRILL S.R.L.
CUI 55472337 · Mun. Timişoara
LX
LING XIN S.R.L.
CUI 55393268 · Mun. Timişoara
CF
COOL FOOD S.R.L.
CUI 55148218 · Mun. Timişoara
BS
BULLSMASH S.R.L.
CUI 55024899 · Mun. Timişoara
HS
HOTPAI S.R.L.
CUI 55014011 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
N.S.C. GROUP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →