identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

VTC PROJECT SRL

CAEN 8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CUI 35558590J2016000257221Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
342mii lei
▲ 9,4% vs. 2023
Profit net · 2024
264mii lei
▲ 11,2% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2024, VTC PROJECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 342.157 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,4%. Rezultatul net a fost un profit de 264.235 lei. Datoriile totale au crescut cu 3.746,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35558590
Nr. Reg. Comerțului
J2016000257221 · EUID ROONRC.J2016000257221
Cod CAEN
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-02-01 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LIBERTĂŢII, NR.34 · 4 firme aici
Cod poștal
700675
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2024)
342.157 lei
▲ 9,4%
Profit net
264.235 lei
▲ 11,2%
Datorii
618.162 lei
▲ 3.746,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 296.868 lei2023: 312.737 lei2024: 342.157 lei342 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 138.867 lei2023: 237.575 lei2024: 264.235 lei264 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
77,2%
Creștere CA an/an
+9,4%
CA / salariat
342.157 lei
Datorii / active
68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,0%
Creștere medie anuală (2016–2024)
+17,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202474.422 $57.474 $134.456 $196.907 $62.451 $1
202368.346 $51.920 $3.513 $187.225 $183.712 $1
202263.267 $29.595 $3.821 $132.341 $128.520 $1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2016–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TA
TEHNO-ALPHA GAZ S.R.L.
CUI 54316712 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
ND
NOVA DIGITAL DESIGN S.R.L.
CUI 49266898 · Activități de secretariat și servicii suport
FG
FASCOM GROUP S.R.L.
CUI 49266154 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · Iași

DS
DELIVERY SHOPPER S.R.L.
CUI 55002980 · Mun. Iaşi
RS
RADU SALES GROWTH S.R.L.
CUI 54678143 · Mun. Iaşi
PT
PCC TECH S.R.L.
CUI 54521792 · Mun. Iaşi
TP
TRANSIVA PARTNERS S.R.L.
CUI 54395597 · Mun. Iaşi
MS
MINARINA S.R.L.
CUI 54286085 · Mun. Iaşi
DS
DOMYAN S.R.L.
CUI 54224902 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VTC PROJECT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →