identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

ELISSE FOOD FACTORY S.R.L.

CAEN 1072 — Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
CUI 35638851J40/1972/2016Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
164mii lei
▼ 55,9% vs. 2023
Profit net · 2024
−58mii lei
▼ 87,8% vs. 2023
Salariați
2
— constant
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2024, ELISSE FOOD FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 163.606 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 55,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 58.094 lei. Datoriile totale au scăzut cu 16,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (149.779 lei) depășesc activele totale (2.806 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-146.973 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-58.094 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35638851
Nr. Reg. Comerțului
J40/1972/2016 · EUID ROONRC.J40/1972/2016
Cod CAEN
1072 — Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-02-12 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. LOGOFĂT LUCA STROICI, NR.11, ET.4, AP.15 · 5 firme aici
Cod poștal
20581
Contact declarat
10 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2024)
163.606 lei
▼ 55,9%
Profit net
-58.094 lei
▼ 87,8%
Datorii
149.779 lei
▼ 16,6%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 454.587 lei2023: 370.881 lei2024: 163.606 lei164 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: -63.990 lei2023: -30.939 lei2024: -58.094 lei−58 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 32023: 22024: 2220222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-35,5%
Creștere CA an/an
-55,9%
CA / salariat
81.803 lei
Datorii / active
5.338%
Creștere medie anuală (2016–2024)
+4,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024163.606 lei-58.094 lei149.779 lei2.806 lei-146.973 lei2
2023370.881 lei-30.939 lei179.549 lei90.670 lei-88.879 lei2
2022454.587 lei-63.990 lei179.880 lei121.940 lei-57.940 lei3
🔒 Încă 6 ani de istoric (2016–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AT
ARTN TECH SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50149719 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
CG
COMMUNIST GROUP SRL
CUI 33568571 · Activități ale tur-operatorilor
EA
EURODAC AUTOMATION S.R.L.
CUI 29505389 · Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
EC
EURODAC CONSULTING SRL
CUI 18621094 · Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie · Municipiul București

BS
BISQ S.R.L.
CUI 52013577 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CB
CHOCO BERRY S.R.L.
CUI 44033972 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AP
AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L.
CUI 41482446 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SO
SERBANS OVEN S.R.L.
CUI 39885145 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AS
ALIPROD SOFIA ZC SRL
CUI 37942252 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ET
E-THEREUM NETWORK SRL
CUI 37618362 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ELISSE FOOD FACTORY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →