identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

LUCA-S ART FILM SRL

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 35649419J2016000395224Plătitor TVA din 2016Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
10,21mil lei
▼ 24,3% vs. 2024
Profit net · 2025
41mii lei
▼ 33,6% vs. 2024
Salariați
3
▼ 25,0% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2025, LUCA-S ART FILM SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.206.658 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 24,3%. Rezultatul net a fost un profit de 41.489 lei. Datoriile totale au scăzut cu 37,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de atenție
  • Datorii peste active — Datoriile (3.041.997 lei) depășesc activele totale (3.005.432 lei) în 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35649419
Nr. Reg. Comerțului
J2016000395224 · EUID ROONRC.J2016000395224
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-02-15 (10 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. IANCU FLONDOR, NR.2L, BL.1, ET.1, AP.6 · 3 firme aici
Cod poștal
700540

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
10.206.658 lei
▼ 24,3%
Profit net
41.489 lei
▼ 33,6%
Datorii
3.041.997 lei
▼ 37,2%
Salariați
3
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 8.694.058 lei2024: 13.477.281 lei2025: 10.206.658 lei10,21 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 37.324 lei2024: 62.452 lei2025: 41.489 lei41 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,4%
Creștere CA an/an
-24,3%
CA / salariat
3.402.219 lei
Datorii / active
101%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.634,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+42,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202510.206.658 lei41.489 lei3.041.997 lei3.005.432 lei2.539 lei3
202413.477.281 lei62.452 lei4.843.215 lei4.998.015 lei34.221 lei4
20238.694.058 lei37.324 lei4.095.850 lei4.085.058 lei14.146 lei4
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CE
CONCEPT EXPRESS MOB S.R.L.
CUI 52120921 · Fabricarea de mobilă
MG
MV GARDEN SERVICES S.R.L.
CUI 47893580 · Activități de întreținere peisagistică

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ANTURAJ NETWORK S.R.L.50149751în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Iași

YS
YVOL S.R.L.
CUI 54403282 · Mun. Iaşi
KF
KODA FILM S.R.L.
CUI 52995544 · Mun. Iaşi
FU
FACEM UN FILM S.R.L.
CUI 52545078 · Mun. Iaşi
SM
SPARQ MEDIA S.R.L.
CUI 52000178 · Mun. Iaşi
SD
SMOKIN DUDES RECORDS S.R.L.
CUI 51944860 · Mun. Iaşi
IM
IMAGINATION MEDIA PRODUCTIONS S.R.L.
CUI 50662667 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUCA-S ART FILM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →