identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

STONE MOLDOVA GRUP SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 35670933J2016000104075Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,87mil lei
▼ 1,7% vs. 2024
Profit net · 2025
163mii lei
▼ 80,3% vs. 2024
Salariați
6
▲ 20,0% vs. 2024
Contracte publice
10
SEAP · activ 2024
În anul 2025, STONE MOLDOVA GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.873.179 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 1,7%. Rezultatul net a fost un profit de 162.832 lei. Datoriile totale au crescut cu 23,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35670933
Nr. Reg. Comerțului
J2016000104075 · EUID ROONRC.J2016000104075
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-02-18 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BOTOŞANI
Localitate
Sat Horlăceni Com. Şendriceni
Adresă
JUD. BOTOŞANI, SAT HORLĂCENI COM. ŞENDRICENI, HORLĂCENI, NR.31
Cod poștal
717381
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.873.179 lei
▼ 1,7%
Profit net
162.832 lei
▼ 80,3%
Datorii
1.008.088 lei
▲ 23,1%
Salariați
6
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.084.057 lei2024: 1.905.840 lei2025: 1.873.179 lei1,87 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 469.701 lei2024: 826.874 lei2025: 162.832 lei163 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 52025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,7%
Creștere CA an/an
-1,7%
CA / salariat
312.197 lei
Datorii / active
86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+27,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025371.434 €32.288 €199.895 €232.230 €32.336 €6
2024383.114 €166.219 €164.603 €580.397 €415.794 €5
2023219.161 €94.958 €127.030 €378.028 €250.998 €7
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

10

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
10
Valoare totală
624.491 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
STONE MOLDOVA SRL18531528în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Botoșani

AB
AGAPE BUILDING STRUCTURI ŞI LUCRĂRI S.R.L.
CUI 55533388 · Sat Răuseni Com. Răuseni
IP
IULIAN PROIECT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55425351 · Loc. Flămânzi Orş. Flămânzi
FS
FIREFOK SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55404715 · Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu
DI
DMB INTERIOR-DESIGN S.R.L.
CUI 55003853 · Loc. Călineşti Orş. Bucecea
SN
SIMCONSTRUCT NORD-EST S.R.L.
CUI 54971126 · Sat Orăşeni-Deal Com. Curteşti
CC
CRIDALI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54904852 · Sat Roma Com. Roma

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-14Cod CAEN41204100
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STONE MOLDOVA GRUP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →