identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

LIFE TIME PAV SRL

CAEN 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CUI 35688248J2016000760129Plătitor TVA din 2017Verificat ANAF 02.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2016 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
72mii lei
▲ 336,1% vs. 2024
Profit net · 2025
6.536lei
▲ 291,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2021
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

LIFE TIME PAV SRL (CUI 35688248, nr. J2016000760129) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Moldovenești, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală: lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211). Este plătitoare de TVA din 2017. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 72 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, LIFE TIME PAV SRL a raportat o cifră de afaceri de 72.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 336,1%. Rezultatul net a fost un profit de 6.536 lei. Datoriile totale au scăzut cu 4,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35688248
Nr. Reg. Comerțului
J2016000760129 · EUID ROONRC.J2016000760129
Cod CAEN
4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-02-22 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 m250 m500 mN1234567
  1. IULIKING TRANS S.R.L. · 24 m · CAEN 4941
  2. PROFESIONAL SEO SOLUTIONS S.R.L. · 103 m · CAEN 6311
  3. ENDRE MARKET SRL-D · 163 m · CAEN 4729
  4. RM INNENAUSBAU S.R.L. · 194 m · CAEN 4120
  5. SALLIS COSMETICS SHOP S.R.L. · 346 m · CAEN 2042
  6. METAMARK S.R.L. · 439 m · CAEN 2511
  7. PADUREA DE ARGINT COMIMPEX SRL · 517 m · CAEN 5540

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

10 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202572 mii lei▲ 336,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
18 mii36 mii54 mii72 mii2023 · cifră de afaceri: 47.549 lei2023 · profit net: 2.045 lei20232024 · cifră de afaceri: 16.510 lei2024 · profit net: 1.671 lei20242025 · cifră de afaceri: 72.000 lei72 mii2025 · profit net: 6.536 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
5.406 lei▼ 4,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 4211 · 1.976 firme · mai sus decât 10% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Cluj · mai sus decât 26% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
9,1% marjă · mai sus decât 50% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
9,1%
Creștere CA an/an
+336,1%
CA / salariat
72.000 lei
Datorii / active
6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,3%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-11,8%/an
Grad de îndatorare
6%
Angajați, în timp
3 → 1 (2021–2025, -67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202572.000+336%6.536+291%9,1%5.40684.38678.9801
202416.510−65,3%1.671−18,3%10,1%5.63178.07572.4441
202347.5492.0454,3%4.48775.26070.7731
Încă 7 ani de istoric (2016–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
195 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
130.542 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre LIFE TIME PAV SRL

Este LIFE TIME PAV SRL o firmă activă?

Da. LIFE TIME PAV SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este LIFE TIME PAV SRL plătitoare de TVA?

Da, LIFE TIME PAV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2017 (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO35688248.

Ce cifră de afaceri are LIFE TIME PAV SRL?

În 2025, LIFE TIME PAV SRL a avut o cifră de afaceri de 72.000 lei, în creștere cu 336,1% față de 2024, și un profit net de 6.536 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are LIFE TIME PAV SRL?

În 2025, LIFE TIME PAV SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este LIFE TIME PAV SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care LIFE TIME PAV SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are LIFE TIME PAV SRL datorii la ANAF?

LIFE TIME PAV SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul LIFE TIME PAV SRL?

Sediul social declarat al LIFE TIME PAV SRL este în JUD. CLUJ, SAT MOLDOVENEŞTI COM. MOLDOVENEŞTI, MOLDOVENEŞTI.

Ce activitate are LIFE TIME PAV SRL?

Activitatea principală declarată a LIFE TIME PAV SRL este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor” (cod CAEN 4211).

Când a fost înființată LIFE TIME PAV SRL?

LIFE TIME PAV SRL a fost înregistrată pe 22.02.2016, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2016000760129.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LIFE TIME PAV SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala