identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

FASHION VANESSA-ELIZA SRL

CAEN 4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 35773971J32/370/2016Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
72mii lei
▼ 16,2% vs. 2024
Profit net · 2025
17mii lei
▼ 16,5% vs. 2024
Salariați
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2025, FASHION VANESSA-ELIZA SRL a raportat o cifră de afaceri de 71.887 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,2%. Rezultatul net a fost un profit de 17.044 lei. Datoriile totale au scăzut cu 98,4% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35773971
Nr. Reg. Comerțului
J32/370/2016 · EUID ROONRC.J32/370/2016
Cod CAEN
4719 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4712, 4791. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-03-09 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. RÂULUI, NR.22 · 3 firme aici
Cod poștal
550137

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2025)
71.887 lei
▼ 16,2%
Profit net
17.044 lei
▼ 16,5%
Datorii
643 lei
▼ 98,4%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 117.361 lei2024: 85.767 lei2025: 71.887 lei72 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 8.934 lei2024: 20.419 lei2025: 17.044 lei17 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
23,7%
Creștere CA an/an
-16,2%
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,1%
Creștere medie anuală (2018–2025)
+4,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202571.887 lei17.044 lei643 lei63.563 lei62.920 lei
202485.767 lei20.419 lei41.399 lei87.275 lei45.876 lei
2023117.361 lei8.934 lei48.147 lei73.605 lei25.458 lei1
🔒 Încă 5 ani de istoric (2018–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

HS
HAIRGLOW S.R.L.
CUI 47892437 · Coafură și alte activități de înfrumusețare
S&
SEB & ANDRE TRANS SRL
CUI 22053901 · Transporturi rutiere de mărfuri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
COM INTER MĂEREAN SRL18078983radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Sibiu

NH
NICOVIC HOME DECOR S.R.L.
CUI 49711456 · Mun. Sibiu
CP
CASA PLUS RETAIL S.R.L.
CUI 48123091 · Mun. Sibiu
MG
MĂ GÂNDESC LA EA S.R.L.
CUI 46740325 · Mun. Sibiu
CS
CHEMTOOLS S.R.L.
CUI 45485429 · Mun. Sibiu
TS
TIMERI SURUBURI S.R.L.
CUI 45165165 · Mun. Sibiu
FP
FOCUS PHOTOS AGENCY S.R.L.
CUI 45056460 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FASHION VANESSA-ELIZA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →