identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

XKR CNC TOOLS S.R.L.

CAEN 4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CUI 35793820J2016003736406Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
2,74mil lei
▲ 710,4% vs. 2023
Profit net · 2024
372mii lei
▲ 729,0% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Contracte publice
483
SEAP · activ 2021
În anul 2024, XKR CNC TOOLS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.742.274 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 710,4%. Rezultatul net a fost un profit de 371.769 lei. Datoriile totale au crescut cu 241,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35793820
Nr. Reg. Comerțului
J2016003736406 · EUID ROONRC.J2016003736406
Cod CAEN
4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-03-14 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2024)
2.742.274 lei
▲ 710,4%
Profit net
371.769 lei
▲ 729,0%
Datorii
2.513.729 lei
▲ 241,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 168.424 lei2023: 338.402 lei2024: 2.742.274 lei2,74 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 12.767 lei2023: 44.846 lei2024: 371.769 lei372 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
13,6%
Creștere CA an/an
+710,4%
CA / salariat
2.742.274 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
71,2%
Creștere medie anuală (2016–2024)
+42,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024596.471 $80.863 $546.760 $660.359 $113.599 $1
202373.955 $9.801 $160.934 $193.825 $32.891 $1
202235.894 $2.721 $30 $22.546 $22.517 $
🔒 Încă 6 ani de istoric (2016–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Contracte publice (SEAP)

483

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
483
Valoare totală
296.745 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
AQUAPANEL CONSTRUCT SRL36620364în funcțiune
GENIUS IMM BAZA S.R.L.46077738în funcțiune
ITWEB CONCEPT S.R.L.48869661în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · Municipiul București

QI
QUANTUM INFINITY S.R.L.
CUI 55497331 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VITAZENECA S.R.L.
CUI 55475520 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AP
ADC PARTS S.R.L.
CUI 55423873 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SC
SALES CONSULTING ENGINEERING S.R.L.
CUI 55204270 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AT
AJ TORQUE CONSULTING S.R.L.
CUI 54845020 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RS
REPARAMA SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54737282 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
XKR CNC TOOLS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →