identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

DGA MONTAJ SRL

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 35825361J40/4068/2016Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
352mii lei
▲ 30,4% vs. 2021
Profit net · 2022
227mii lei
▲ 1.484,7% vs. 2021
Salariați
2
▼ 50,0% vs. 2021
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2022, DGA MONTAJ SRL a raportat o cifră de afaceri de 352.062 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 30,4%. Rezultatul net a fost un profit de 227.341 lei. Datoriile totale au scăzut cu 38,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (153.917 lei) depășesc activele totale (145.685 lei) în 2022.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-8.232 lei) în bilanțul depus pe 2022.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35825361
Nr. Reg. Comerțului
J40/4068/2016 · EUID ROONRC.J40/4068/2016
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-03-18 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. CÂMPINEANCA, NR.3, BL.P109, SC.1, ET.2, AP.12 · 13 firme aici
Cod poștal
32513
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2022)
352.062 lei
▲ 30,4%
Profit net
227.341 lei
▲ 1.484,7%
Datorii
153.917 lei
▼ 38,6%
Salariați
2
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 89.598 lei2021: 269.996 lei2022: 352.062 lei352 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: -116.074 lei2021: -16.418 lei2022: 227.341 lei227 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 42021: 42022: 2220202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
64,6%
Creștere CA an/an
+30,4%
CA / salariat
176.031 lei
Datorii / active
106%
Creștere medie anuală (2016–2022)
+13,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022352.062 lei227.341 lei153.917 lei145.685 lei-8.232 lei2
2021269.996 lei-16.418 lei250.482 lei14.909 lei-235.573 lei4
202089.598 lei-116.074 lei248.843 lei29.688 lei-219.155 lei4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2016–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

12

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PS
PINKFLOWER S.R.L.
CUI 50377369 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
DA
DEEA ATHOS MARKET S.R.L.
CUI 48254054 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
LO
LK ONE IMPLY S.R.L.
CUI 46171670 · Activități de întreținere corporală
TG
TUDOR GENERALI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 40790375 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
HC
HABIKON CONSTRUCT S.R.L.
CUI 39634747 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
GR
G. ROCKY IMPLY S.R.L.-D.
CUI 39002694 · Învățământ preșcolar

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Municipiul București

VG
VITRONEX GLASS SERVICES S.R.L.
CUI 55427530 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SS
SETDOORS S.R.L.
CUI 55068682 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BC
BALZAGA CONCEPT S.R.L.
CUI 54674788 · Sector 3 Mun. Bucureşti
ST
STAND TREND S.R.L.
CUI 54354562 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DI
DAVYLEX INTERIORS S.R.L.
CUI 54120820 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BF
BOA FATADE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53935770 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DGA MONTAJ SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →