identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

LENS CRAFTERS SRL

CAEN 4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
CUI 35838108J08/655/2016Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
175mii lei
▼ 21,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−47mii lei
▼ 616,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2025, LENS CRAFTERS SRL a raportat o cifră de afaceri de 174.979 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 46.947 lei. Datoriile totale au crescut cu 25,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (163.837 lei) depășesc activele totale (71.237 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-92.600 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-46.947 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35838108
Nr. Reg. Comerțului
J08/655/2016 · EUID ROONRC.J08/655/2016
Cod CAEN
4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-03-21 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ALBĂSTRELELOR, NR.5 · 2 firme aici
Cod poștal
500381
Contact declarat
8 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
174.979 lei
▼ 21,2%
Profit net
-46.947 lei
▼ 616,0%
Datorii
163.837 lei
▲ 25,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 228.315 lei2024: 222.097 lei2025: 174.979 lei175 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 9.153 lei2024: -6.557 lei2025: -46.947 lei−47 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-26,8%
Creștere CA an/an
-21,2%
CA / salariat
174.979 lei
Datorii / active
230%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+56,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025174.979 lei-46.947 lei163.837 lei71.237 lei-92.600 lei1
2024222.097 lei-6.557 lei130.203 lei84.550 lei-45.653 lei1
2023228.315 lei9.153 lei126.897 lei87.801 lei-39.096 lei1
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AT
ANDA TOUR & PARTY SRL-D
CUI 34681446 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · Brașov

PS
PAWLOFT S.R.L.
CUI 53058607 · Mun. Braşov
SP
SUMMIT POSTAVARU S.R.L.
CUI 53040740 · Mun. Braşov
DR
DGR.RO S.R.L.
CUI 52854570 · Mun. Braşov
HO
HOUSE OF BELLA-RAE S.R.L.
CUI 52829215 · Mun. Braşov
DD
DGR DINAMIC S.R.L.
CUI 52511008 · Mun. Braşov
AN
ATELIER NOD S.R.L.
CUI 52400735 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LENS CRAFTERS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →