identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

GAMANALIN INSTAL SRL

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 35839634J2016000186525Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
395mii lei
▲ 168,0% vs. 2024
Profit net · 2025
167mii lei
▲ 1.831,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
5
SEAP · activ 2026
În anul 2025, GAMANALIN INSTAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 394.944 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 168,0%. Rezultatul net a fost un profit de 166.951 lei. Datoriile totale au scăzut cu 47,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35839634
Nr. Reg. Comerțului
J2016000186525 · EUID ROONRC.J2016000186525
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-03-22 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
394.944 lei
▲ 168,0%
Profit net
166.951 lei
▲ 1.831,0%
Datorii
52.898 lei
▼ 47,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 105.074 lei2024: 147.369 lei2025: 394.944 lei395 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -72.624 lei2024: 8.646 lei2025: 166.951 lei167 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
42,3%
Creștere CA an/an
+168,0%
CA / salariat
394.944 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+23,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025394.944 lei166.951 lei52.898 lei224.984 lei172.086 lei1
2024147.369 lei8.646 lei101.561 lei106.696 lei5.135 lei1
2023105.074 lei-72.624 lei136.824 lei133.313 lei-3.511 lei1
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Contracte publice (SEAP)

5

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
341.472 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Giurgiu

IV
INSTALATII VLAD & ANTONIA S.R.L.
CUI 49289646 · Sat Crucea de Piatră Com. Călugăreni
BS
BUILDING SOPHIA ALEXANDRA S.R.L.
CUI 40644450 · Sat Crucea de Piatră Com. Călugăreni
AO
ART OF SUSTENABLE HOUSE SRL
CUI 30478164 · Sat Crucea de Piatră Com. Călugăreni
IC
ICE CLIMA CONCEPT S.R.L.
CUI 55516816 · Sat Falaştoaca Com. Comana
AS
ALMEXIM S.R.L.
CUI 54860543 · Sat Hotarele Com. Hotarele
CC
C&G&M CONSTRUCTII SI IZOLATII 2026 S.R.L.
CUI 54573015 · Sat Ianculeşti Com. Stoeneşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GAMANALIN INSTAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →