identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

SAVE MOVING & STORAGE SRL

CAEN 4942 — Servicii de mutare
CUI 35851360J40/4355/2016Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162018 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2018
290mii lei
▲ 75,3% vs. 2017
Profit net · 2018
188mii lei
▲ 479,0% vs. 2017
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2017
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2018, SAVE MOVING & STORAGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 289.741 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 75,3%. Rezultatul net a fost un profit de 187.968 lei. Datoriile totale au crescut cu 111,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35851360
Nr. Reg. Comerțului
J40/4355/2016 · EUID ROONRC.J40/4355/2016
Cod CAEN
4942 — Servicii de mutare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-03-23 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, B-DUL TIMIŞOARA, NR.19, CAMERA 2, BL.C6, SC.5, ET.7, AP.176
Cod poștal
61305
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2018)
289.741 lei
▲ 75,3%
Profit net
187.968 lei
▲ 479,0%
Datorii
109.246 lei
▲ 111,7%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2016: 219.247 lei2017: 165.318 lei2018: 289.741 lei290 mii20162018
Evoluția profitului net
2016: 135.320 lei2017: 32.463 lei2018: 187.968 lei188 mii20162018
Evoluția numărului de salariați
2016: 22017: 32018: 2220162018

Indicatori derivați (2018)

Marjă netă
64,9%
Creștere CA an/an
+75,3%
CA / salariat
144.871 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
52,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
201873.477 $47.668 $27.704 $117.972 $90.268 $2
201740.802 $8.012 $12.736 $54.164 $41.460 $3
201654.043 $33.356 $8.901 $42.305 $33.405 $2

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2016–2018). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 9 în dizolvare, procedură sau radiate

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Servicii de mutare · Municipiul București

NW
NORMAL WORKS S.R.L.
CUI 54624763 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AR
ART RELOCATION SERVICES S.R.L.
CUI 52134030 · Sector 6 Mun. Bucureşti
RM
RRO MOVE PREST S.R.L.
CUI 49307491 · Sector 6 Mun. Bucureşti
PM
POWER MOVE LOGISTICS S.R.L.
CUI 46920962 · Sector 6 Mun. Bucureşti
TR
TZU RELOCATION S.R.L.
CUI 45091335 · Sector 6 Mun. Bucureşti
ET
ELIMAROV TRANS SRL
CUI 37369830 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SAVE MOVING & STORAGE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →