identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

LA FANFI SRL

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 35875777J2016000824131Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,06mil lei
▲ 175,6% vs. 2024
Profit net · 2025
32mii lei
▲ 728,9% vs. 2024
Salariați
9
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, LA FANFI SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.058.430 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 175,6%. Rezultatul net a fost un profit de 32.252 lei. Datoriile totale au scăzut cu 13,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35875777
Nr. Reg. Comerțului
J2016000824131 · EUID ROONRC.J2016000824131
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-03-29 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.058.430 lei
▲ 175,6%
Profit net
32.252 lei
▲ 728,9%
Datorii
214.385 lei
▼ 13,5%
Salariați
9
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.776.690 lei2024: 746.809 lei2025: 2.058.430 lei2,06 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 79.947 lei2024: 3.891 lei2025: 32.252 lei32 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 92025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,6%
Creștere CA an/an
+175,6%
CA / salariat
228.714 lei
Datorii / active
75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46,2%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+32,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.058.430 lei32.252 lei214.385 lei284.179 lei69.794 lei9
2024746.809 lei3.891 lei247.838 lei285.380 lei37.542 lei9
20231.776.690 lei79.947 lei550.983 lei584.634 lei33.651 lei8
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
66 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Constanța

BS
BUILD STORE S.R.L.
CUI 55221785 · Sat Cumpăna Com. Cumpăna
A&
ALEX & RARES CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54814601 · Sat Zorile Com. Adamclisi
EC
EUROPALET CONSTANŢA S.R.L.
CUI 54744646 · Mun. Constanţa
AB
ANBAR BUILDING S.R.L.
CUI 53987043 · Sat Lazu Com. Agigea
IG
INOSEL GLOBAL CEMENT S.R.L.
CUI 53946671 · Mun. Medgidia
IT
IDEAL TIGLA CONSULT S.R.L.
CUI 53176130 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LA FANFI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →