identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

VSI INVEST CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 35877344J2023002353127Plătitor TVA din 2023vsiinvestconstruct.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,12mil lei
▲ 6,2% vs. 2024
Profit net · 2025
167mii lei
▲ 24,8% vs. 2024
Salariați
4
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2025, VSI INVEST CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.120.343 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,2%. Rezultatul net a fost un profit de 167.395 lei. Datoriile totale au crescut cu 42,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35877344
Nr. Reg. Comerțului
J2023002353127 · EUID ROONRC.J2023002353127
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-03-29 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Huedin
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Vânători Com. Ciucea
Adresă
JUD. CLUJ, SAT VÂNĂTORI COM. CIUCEA, STR PRINCIPALĂ, NR.6C
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-25 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.120.343 lei
▲ 6,2%
Profit net
167.395 lei
▲ 24,8%
Datorii
966.708 lei
▲ 42,5%
Salariați
4
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 575.559 lei2024: 1.055.209 lei2025: 1.120.343 lei1,12 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 79.745 lei2024: 134.164 lei2025: 167.395 lei167 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 62025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,9%
Creștere CA an/an
+6,2%
CA / salariat
280.086 lei
Datorii / active
97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
492,9%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+104,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025250.945 $37.495 $216.532 $224.138 $7.606 $4
2024229.518 $29.182 $147.516 $165.075 $30.609 $6
2023125.783 $17.428 $91.756 $113.803 $22.047 $3
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-25.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L.6224937în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Cluj

CE
CONSEQ ENGINEERING S.R.L.
CUI 55487338 · Mun. Cluj-Napoca
AC
ALBENIDA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55454594 · Sat Unguraş Com. Unguraş
M&
MUZA & COSMA ERA S.R.L.
CUI 55454519 · Sat Gilău Com. Gilău
DG
DMID GROUP S.R.L.
CUI 55436466 · Mun. Dej
ZB
ZAHARIA BUILD CONCEPT S.R.L.
CUI 55433435 · Mun. Cluj-Napoca
OC
OSHA CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 55428404 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VSI INVEST CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →