identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

VAL & CO INVEST SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 35937969J13/966/2016Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
211mii lei
▼ 17,5% vs. 2024
Profit net · 2025
58mii lei
▼ 63,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2025, VAL & CO INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 210.895 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 17,5%. Rezultatul net a fost un profit de 57.578 lei. Datoriile totale au scăzut cu 38,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35937969
Nr. Reg. Comerțului
J13/966/2016 · EUID ROONRC.J13/966/2016
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-04-11 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.118 · 5 firme aici
Cod poștal
900705
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2025)
210.895 lei
▼ 17,5%
Profit net
57.578 lei
▼ 63,9%
Datorii
42.957 lei
▼ 38,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 255.261 lei2024: 255.689 lei2025: 210.895 lei211 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 165.886 lei2024: 159.696 lei2025: 57.578 lei58 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
27,3%
Creștere CA an/an
-17,5%
CA / salariat
210.895 lei
Datorii / active
7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,6%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+25,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025210.895 lei57.578 lei42.957 lei585.332 lei542.375 lei1
2024255.689 lei159.696 lei69.579 lei554.375 lei484.796 lei1
2023255.261 lei165.886 lei265.106 lei589.943 lei325.101 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2017–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TF
TRENDY FASHION S.R.L.
CUI 22738581 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
MT
MICOS TRUST SRL
CUI 17559806 · Activități de jocuri de noroc și pariuri
KL
KARMA LIFE S.R.L.
CUI 7638678 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
SI
SAGAPO IMPEX SRL
CUI 3254712 · Activitate nedeclarată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
NATURAL SISTEM SRL31608181în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Constanța

KE
KARBO ESTATES S.R.L.
CUI 54964242 · Mun. Constanţa
MC
MAJLIS CORPORATE S.R.L.
CUI 54951242 · Mun. Constanţa
NP
NEOPLACE PROPERTIES MAMAIA S.R.L.
CUI 54912570 · Mun. Constanţa
FD
FMS DOMINIUM S.R.L.
CUI 54771454 · Mun. Constanţa
TS
TECHSTAY S.R.L.
CUI 54539706 · Mun. Constanţa
KS
KLYART S.R.L.
CUI 54533240 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VAL & CO INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →