identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

MAVARO INVEST TRADE SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 35941404J2016001501123Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
443mii lei
▼ 4,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−24mii lei
▲ 26,2% vs. 2024
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2024
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2025, MAVARO INVEST TRADE SRL a raportat o cifră de afaceri de 442.578 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 23.611 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (174.004 lei) depășesc activele totale (54.373 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-119.631 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-23.611 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35941404
Nr. Reg. Comerțului
J2016001501123 · EUID ROONRC.J2016001501123
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-04-11 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Deuşu Com. Chinteni
Adresă
JUD. CLUJ, SAT DEUŞU COM. CHINTENI, DEUŞU, NR.15
Cod poștal
407206

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
442.578 lei
▼ 4,5%
Profit net
-23.611 lei
▲ 26,2%
Datorii
174.004 lei
▲ 0,3%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 297.424 lei2024: 463.438 lei2025: 442.578 lei443 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -48.287 lei2024: -31.979 lei2025: -23.611 lei−24 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-5,3%
Creștere CA an/an
-4,5%
CA / salariat
221.289 lei
Datorii / active
320%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+20,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025442.578 lei-23.611 lei174.004 lei54.373 lei-119.631 lei2
2024463.438 lei-31.979 lei173.418 lei77.398 lei-96.020 lei3
2023297.424 lei-48.287 lei166.584 lei102.543 lei-64.041 lei3
🔒 Încă 7 ani de istoric (2016–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Cluj

MI
MAVARO INVEST SRL
CUI 30032250 · Sat Deuşu Com. Chinteni
DD
DARIO DENY S.R.L.
CUI 28659401 · Sat Deuşu Com. Chinteni
RC
RATA COMPROD SRL
CUI 22398072 · Sat Deuşu Com. Chinteni
MD
MANU D&D S.R.L.
CUI 55502837 · Sat Luna Com. Luna
HT
HALF TIME BAR S.R.L.
CUI 55473812 · Mun. Cluj-Napoca
AM
ALLEGNO MARKET S.R.L.
CUI 55140893 · Sat Apahida Com. Apahida

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MAVARO INVEST TRADE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →