identitate. Intră în cont Pro
10 ANI PE PIAȚĂ

PESTE VALE PROD COM SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 35955957J34/212/2016Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
179mii lei
▼ 20,0% vs. 2019
Profit net · 2020
21mii lei
▼ 19,7% vs. 2019
Salariați
Vechime
10ani
din 2016
În anul 2020, PESTE VALE PROD COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 179.480 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,0%. Rezultatul net a fost un profit de 20.859 lei. Datoriile totale au crescut cu 56,8% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
35955957
Nr. Reg. Comerțului
J34/212/2016 · EUID ROONRC.J34/212/2016
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2016-04-13 (10 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TELEORMAN
Localitate
Sat Vârtoapele de Sus Com. Vârtoapele
Adresă
JUD. TELEORMAN, SAT VÂRTOAPELE DE SUS COM. VÂRTOAPELE, VÎRTOAPELE DE SUS
Cod poștal
147428
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-25 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2020)
179.480 lei
▼ 20,0%
Profit net
20.859 lei
▼ 19,7%
Datorii
10.976 lei
▲ 56,8%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 212.009 lei2019: 224.481 lei2020: 179.480 lei179 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: 11.682 lei2019: 25.981 lei2020: 20.859 lei21 mii20182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
11,6%
Creștere CA an/an
-20,0%
Datorii / active
15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33,0%
Creștere medie anuală (2016–2020)
+40,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2020179.480 lei20.859 lei10.976 lei74.235 lei63.259 lei
2019224.481 lei25.981 lei6.999 lei49.399 lei42.400 lei
2018212.009 lei11.682 lei53.841 lei70.260 lei16.419 lei
🔒 Încă 2 ani de istoric (2016–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-25.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
COSCOM COMERT SRL3512617radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Teleorman

D&
DAVID & OLGA SUPERMARKET S.R.L.
CUI 45488310 · Sat Vârtoapele de Sus Com. Vârtoapele
RM
RLF MARKET STAR S.R.L.
CUI 38943574 · Sat Vârtoapele de Sus Com. Vârtoapele
TC
TALY COM SRL
CUI 5810326 · Sat Vârtoapele de Sus Com. Vârtoapele
D&
DIXI & MATEI INVEST S.R.L.
CUI 55516778 · Sat Scrioaştea Com. Scrioaştea
BB
BIA BUSINESS TRADE S.R.L.
CUI 55452119 · Sat Brânceni Com. Brânceni
ST
SAVE THE DUO S.R.L.
CUI 55127991 · Sat Măldăeni Com. Măldăeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PESTE VALE PROD COM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →